Nowak do Rozenek: Zajęcia domowe odpowiednie dla niedorozwiniętych

| Aktualizacja:

Małgorzata Rozenek u jednych wzbudza podziw jako perfekcyjna pani domu, inni zaś krytykują ją za robienie z domowych porządków, życiowej filozofii. Zaciekłym przeciwnikiem jej programu jest kulinarny krytyk i teatrolog, Maciej Nowak.

wróć do artykułu
  • ~no nIE
    (2012-09-25 17:38)
    Ina jest jak KUKŁA ! Brrrr !
  • ~Micia
    (2012-09-25 17:11)
    ha ha porazka ta Rozenek
  • ~bożena
    (2012-09-25 14:47)
    program jak nic pokazuje niby rzeczywistość ale czy na pewno przecież te mieszkania wyglądają jak meliny sama wiem jak nieraz nic się kobiecie nie chce ale potem ściera i miotła i wszystko wraca do normy więc jak widzę te panie domu w programie to mnie mdli
  • ~lola
    (2012-09-25 08:49)
    Ten program to masakra.Szkoda pieniędzy i czasu
  • ~ewak
    (2012-09-25 08:26)
    Nowak ma rację, szkoda pieniędzy na ten program, zresztą jak na większość programów tej telewizji.
  • ~sliski
    (2012-09-25 07:56)
    Już pederaraście się marzy adopcja takiego ośmiolatka...Kto dyma takiego tłustego geja...tfu
  • ~mamoniowa303
    (2012-09-25 07:52)
    Z ludzi opisanych przez pana Nowaka rekrutują sie widzowie TVNu. Nikt normalny, przeciętnie inteligentny nie będzie się podniecał wyreżyserowanymi gniotami w rodzaju skrzeczącej sprzątaczki w białych portkach, wyleniałej, natapirowanej sepleniącej kucharki czy schamiałego leśnego dziadka...
  • ~Ewa
    (2012-09-25 07:44)
    I ma rację - Nowak.
  • ~mag
    (2012-09-25 06:56)
    a Rozenek " kosi" kasę za każdy durny odcinek i ma nasze opinie w głębokim poważniu.Ktoś zakupił to g...o i musi się zwrócić ,ale jest na pilocie czerwony guziczek i po problemie.
  • ~a
    (2012-09-25 06:32)
    W miejsce tych bzdur może TVN zaczęła by prodkuować dobre programy np. publicytyczne , historyczne . Szkoda pieniędzy na idiotyzmy . A p. Rozenek nie jest piękna tylko sztuczna od stóp do głów a dla kasy zapewne zrobi wszystko .
  • ~agama pierwsza
    (2012-09-25 06:09)
    Pan Maciej Nowak ma w 100% rację! I program i ta pani są nieoglądalne! Oczywiście - różne dziwadła mają swoich fanów. Pani Rozenek też. Ale dom powinien mieć swoją duszę, a nie być wyprany ze wszystkiego. Za żadne pieniądze nie pozwoliłabym temu robotowi wejść do swojego mieszkania!
  • ~misia
    (2012-09-25 00:59)
    Program jest potrzebny, bo wiele kobiet nie zdaje sobie sprawy ze stanu w jakim znajduje się ich własny dom i tak naprawdę to nie wie, jak rozpocząć uprzątnięcie domu z nagromadzonych przez lata rzeczy, jak i również zgromadzonych niefunkcjonalnych i niepojemnych mebli. Dla mężczyzn to ten program jest niepotrzebny, bo ich to nie interesuje, lubią mieszkać w brudzie i śmieciach, woleliby program o złomie, czyli o samochodach.
  • ~antykretyn
    (2012-09-24 22:26)
    ~woyteck pisze,ze słyszal. Oczywiście nie =ma pojęcia, ale wystarczy,ze słyszał. Ot pisiorowa szkoła...
  • ~woyteck
    (2012-09-24 21:43)
    Ależ to wielka ściema. Gdzieś czytałem, że program jest kręcony w wynajętym domu. Pewnie własny jest brudny albo gosposia ma wolne.
  • ~~Smok wawelski
    (2012-09-24 20:27)
    baby są ogólnie chore,oglądają jakieś durne programy i seriale, a potem są zaproblemione jak mrówka w czasie okresu.
  • ~marek
    (2012-09-24 19:48)
    Facet ma rację,program dla leniwych i tępych bab.
  • ~plankton
    (2012-09-24 19:37)
    Jak już kobieta jakoś wygląda i pachnie, to feministki dostają amoku z nienawiści.

    Zakladając, że M.Rozenek jest niezamężna.
    Kogo zaprosiły noramlny facet na kolację: M.Rozenek czy Kazię Szczukę?
    Zamiast Szczuki podstawcie sobie dowolną znaną feministkę.
    Na upiorne dreszcze polecam ciepłą herbatkę z cytryną i miodem :-)
  • ~Jo
    (2012-09-24 19:35)
    A któryż to z Nowaków czepia się tej pięknej kobietki, Ona jest na prawdę bardzo ładna i estetyczna. Niech się brudasy uczą porządku od tej ślicznotki.
  • ~nbn
    (2012-09-24 19:30)
    czy to ten grubas z siankiem w głowie, nie no na głowie?
  • ~zeb
    (2012-09-24 19:27)
    niestety trzeba gościowi przyznać racje. progran dla zakompleksionych panien. pytam się jak można żyć z tak nieprofesjonarną panią domu. szkoda wydanych pieniędzy na produkcje tego gniota.