Korwin-Piotrowska w obronie Cichopek: Wara od niej!

| Aktualizacja:

Karolina Korwin-Piotrowska słynie z tego, że ostro krytykuje bezmyślne i pozerskie zachowania polskich celebrytów. Zdarza się jednak, że z jej ust padają także słowa uznania. Tym razem dziennikarka pochwaliła postawę Kasi Cichopek.

wróć do artykułu
  • ~uczestnik
    (2012-09-02 13:08)
    gratuluje Pani Kasi, ze stanela w obronie prawdy, bo Kasi Cichopek to oprocz tego, ze piekna i elegancka to jest rowniez skromna, naturalna i sympatyczna dziewczyna, ktora wszedzie milo sie slucha i oglada. Kasiu badz dalej soba
  • ~ela
    (2012-08-24 14:28)
    p.karolino a jaki masz interes lizać dupe cichopek tak namietnie ,że aż w dołku boli,przecież to medialny przykurcz kucyk na wysokich obcasach,co to za sensacja kemping we włoszech! Ostatnio spotkałam w Lądku Zdroju aktora Janusza Gajosa na kolacji w lokalu siedzieliśny obok stolikami każdy w swoim towarzystwie i kiedy sie jemu przyglądałam uśmiechnięty przyłożył palec do ust i pokazał "ciiiii".Jedli ,pili to co my i choć obsługa wiedziała że to on też zachowała dyskrecje.Dlatego tez uważam że cichopek karlego pochodzenia nie jest sensacją.
  • ~roman
    (2012-08-24 08:16)
    Dobry wybór Kasi, dobre zdanie Karoliny. "Komentatorzy", nie pi...cie bez sensu.
  • ~Ula
    (2012-08-24 08:16)
    Brawo P.Karolino dla mnie trafne słowa.Dzięki, że jeszcze ktoś mówi prawdę.
  • ~ciasny wiesiek15
    (2012-08-24 06:56)
    niech ta piotrowska napisze petycję w obronie ********** do papieża kogo obchodzi zdanie jakiejś piotrowskiej
  • ~ha...HA..HA
    (2012-08-24 05:12)
    przeciez normalne ze jest zwyklym czlowiekiem...
  • ~czarek
    (2012-08-24 00:45)
    Tylko dupki nie potrafią rozróznic normalnych od nawiedzonych.K.Cichopek należy do tych normalnych i nie świrujących gwiazd..Jest mądrą ,wykształconą i ładna kobietą.
  • ~karola
    (2012-08-23 21:01)
    chwali ja bo podobna do niej,tłuste dupsko,brak jaki s wymiernych sukcesów w mediach,"piekne,zdolne,medialne" obie pchają sie na szkło z marnym skutkiem
  • ~Cezar