Dominika Tajner w rozmowie z magazynem "Flesz" wyznała, że ma świadomość tego, jak skomplikowaną przeszłość ma jej obecny mąż. Nowa Pani Wiśniewska zapewnia jednak, że wie, dlaczego poprzednie związki Michał się rozpadły i nie widzi w tym jego winy:

Reklama

Ja jeszcze przed ślubem poznałam poprzednie żony Michała, rozmawiałam z nimi i znałam powody, dla których jego małżeństwa nie przetrwały. On żadnej swojej żony nie zostawił – zapewnia.

Jednocześnie Tajner wyznała, że własnoręcznie rozprawiła się w przeszłością swojego męża, kiedy wprowadziła się do jego domu: W domu były jeszcze rzeczy po Marcie. Pozbyłam się ich.

Dominika zapewniła także, że oboje z Michałem mają świadomość swojej zagmatwanej sytuacji rodzinnej i wspólnie próbują sobie z nią radzić:

Układanka jest nie tylko ze strony Michała. Mój były mąż ma partnerkę, która ma dziecko, a mój syn Max uwielbia z nimi przebywać.. Jest równie mocno zżyty z synem Michała Xavierem. Chłopcy przepadają za sobą. Tylko na początku Max trzymał Michała na dystans, a Xavier był zazdrosny o Maxa. - wyjaśnia Tajner-Wiśniewska.