Wiśniewski z małżeństwa z Mandaryną ma 10-letniego syna Xaviera oraz 9-letnią córkę Fabienne, natomiast ze związku z Anią Świątczak dwie córki – 6-letnią Etiennette i 4-letnią Vivienne. Obecna małżonka lidera Ich Troje również ma dziecko z poprzedniego małżeństwa – 6-letniego syna Maksymiliana. W sumie zakochani opiekują się więc pięciorgiem dzieci i jak, się okazuje, ich rodzina na pewno się powiększy.

Reklama

Będziemy chcieli mieć dziecko, to jest dla nas oczywiste – mówi Faktowi Dominika. – Teraz jednak najważniejsze jest to, by Michał wyzdrowiał – dodaje.

Wiśniewski, który kilka tygodni temu dowiedział się o tym, że ma raka, cały czas jest pod stałą obserwacją lekarz i czeka na kolejne wyniki badań. Jego rana na pośladku bowiem kiepsko się goi. Dlatego też na razie nowożeńcy nie mogą sobie pozwolić na potomka. Jednak gdy tylko czerwonowłosy artysta wróci do pełni sił, para od razu zacznie starać się o dziecko.

Gdy tylko Michał wyzdrowieje, na pewno o tym pomyślimy – wyjaśnia świeżo upieczona pani Wiśniewska.

I choć niektórych taka decyzja mogłaby zdziwić, dla Michała i Dominiki wspólne dziecko to ogromne marzenie.

Dziecko jest w końcu scaleniem rodziny i owocem miłości – tłumaczy Dominika. Michał jest doświadczonym ojcem, dlatego też na pewno świetnie poradzi sobie z wychowaniem jeszcze jednej pociechy. Miejmy zatem nadzieję, że piosenkarz szybko wróci do zdrowia i będzie pracował nad powiększeniem rodziny...

>>>Czytaj także: Zielińska walczy o kasę!