Dominika chce mieć dziecko z Michałem. Wiśniewski znów zostanie ojcem?

| Aktualizacja:

Michał Wiśniewski i jego świeżo upieczona małżonka Dominika opiekują się pięciorgiem dzieci, jednak żadne z nich nie jest owocem ich wspólnej miłości. Para marzy więc o tym, by powiększyć gromadkę o szóstego potomka.

wróć do artykułu
  • ~senna
    (2012-10-22 22:18)
    Misiek diabełek w ciele aniołka ,gracz , aktor
  • ~heeeeeeeeeeeeee
    (2012-10-22 22:16)
    pewnego razu był sobie Michał... tak kiedyś mamy będą o nim opowiadać dzieciom przed snem
  • ~zdira
    (2012-10-22 22:11)
    to jest show to jest dla was to dla złotych monet
  • ~emi
    (2012-10-22 22:10)
    a może chcesz tylko nie wiesz że chcesz
  • ~doda
    (2012-10-22 22:08)
    seks w głowie seks seks seks
  • ~heniek
    (2012-10-22 22:08)
    MICHAŁ OSZLAŁ!!!
  • ~wiesiek098
    (2012-10-11 09:41)
    Na razie w tej sytuacji prowadzi Michał 4 : 2 .Wydaje się że to nie koniec meczu.No bo jak inaczej to nazwać.
    Myślę że w tej profesji można popełnić błąd,no żle wybrać raz.Tym nie mniej trzy razy - coś tu nie gra...?..
  • ~DANUSIA
    (2012-09-05 01:19)
    Dziecko ma scalić rodzinę, jego dzieci jakoś nie scaliły związków, przecież to jego 4 żona, Martę tak bardzo kochał, że aż płakał na własnym ślubie. Magdę też kochał, Póżniej Ania dla niego farbowała się na czerwono i mu przeszło. Dominika jest głupia, że za niego wyszła, też będzie niedługo sama,ale to jej ból.
  • ~jedrus
    (2012-08-03 03:26)
    Jak bedzie mogl po chemi maly kaput wiem co mowie moze vaiagra postawi good bay maly.
  • ~jedrus
    (2012-08-03 03:26)
    Jak bedzie mogl po chemi maly kaput wiem co mowie moze vaiagra postawi good bay maly.
  • ~piotrek
    (2012-07-29 20:11)
    ale ona glupia Michal umie tylko robic dzieci a wychowuja nianie a pozniej sa tylko z matka ktora chce robic kariere okropienstwo co ona mowi
  • ~FELKA
    (2012-07-20 16:16)
    I TEGO WAM ŻYCZĘ DRODZY NOWOŻEŃCY. UZNANIE DLA DOMINIKI WIDAĆ ŻE TO MIŁOŚĆ
  • ~JA
    (2012-07-19 01:03)
    dajcie mu spokój przecież każdy może mieć tyle dzieci ile chce jak wam to przeszkadza to po jaką cholerę to czytacie michał jest spoko i napewno nie jeden z was razem wziętych mądrali piszących beznadziejne teksty dorobi sie tego czego ich troje dorobiło się przy jednej płycie
  • ~darek
    (2012-07-18 08:11)
    po bzyka pokłócą się i następna miłość tego głupka!jak go widzę to mi się żygać chce!durne baby! ale co tam jak chcą to mają!żałosne!Acha a gdzie spędzicie wakacje?może na wsi by się przydało,popaprańcy!
  • ~Mac
    (2012-07-17 19:05)
    Nie no !!! Trzeba gościa wysterylizować . Jest skończony i w każdy możliwy sposób będzie walczył o pierwsze strony gazet . Trzeci czy już czwarty slub a gazety podniecają się jakby była to impreza roku . Naprawdę szkoda czasu i farby drukarskiej na niego .
  • ~kij w oko
    (2012-07-17 12:34)
    To nie dobrze. Pewne osobniki nie powinny się rozmnażać (przynajmniej nie powinny z tym przesadzać).
  • ~ola
    (2012-07-17 12:07)
    coś te cementowanie jest coraz słabsze [zwietrzały cement i nie wiąże]
  • ~mm
    (2012-07-17 11:38)
    kto mu dal dupy?
  • ~piotr
    (2012-07-17 11:28)
    Dlaczego ludzi ciagle karmicie tymi ludzmi.Czy w Polsce jest tylko Wisniewski i pare innych ludzi o watpliwej reputacji?.Fajne wzorce dla mlodziezy
  • ~sweetie