Kuba szydzi ze ślubu Michała: Były bilety normalne i ulgowe

Ślub Michała Wiśniewskiego wzbudził wiele emocji w polskich mediach, nic więc dziwnego, że nie umknął uwadze Kuby Wojewódzkiego. Satyryk wykorzystał okazję by dopiec liderowi Ich Troje po tym, jak Michał skrytykował jego żarty o Ukrainkach.

wróć do artykułu
  • ~tome
    (2012-07-12 18:55)
    Kube sie lubi lub nie -przynajmniej jest szczery ,a Michałek to juz nudny jest -ja nawet nie śledziłem jego choroby ani ślubu są ciekawsze rzeczy.
  • ~oszukanyprzezPOlityków-działkowiec
    (2012-07-12 19:01)
    nie obchodzi mnie to ... nuda , nuda , nuda ...
  • ~Jarzębina
    (2012-07-12 19:12)
    Pan Wojewódzki to już chyba inaczej nie potrafi. Gdyby kogoś gnojówką nie oblał raz dziennie, to zapewne by umarł...Nie wiem, co go tak rozpiera? Nienawiść do całego świata za porażkę, której doświadczył? Kto będzie następny? Nie wystarczy, że gnój na wszystkich Polaków wylał w ogóle, to jeszcze teraz szuka, gdzieby tu w szczególe...Dla mnie to jest chore i chory z nienawiści człowiek.
  • ~patriota
    (2012-07-12 19:35)
    No dobra, ćwoki! Niewypał z Ukrainkami to jedyna wpadka Wojewódzkiego. Pisiory maja tych wpadek po 10 dziennie, na czele z preziem! I Wojewódzki przeprosił, w odróżnieniu od Pisiorów, którzy nie przepraszają nawet po nakazujących to wyrokach sądowych!
  • ~marcelek
    (2012-07-12 19:43)
    też mi wydarzenie! wiśniewski nazywa wojewódzkiego powiatowymciulem, sam będąc wiejskim ciulem, ale te dwa ciule są siebie warte!
  • ~tomek
    (2012-07-12 19:59)
    jaki k..a z niego satyryk ,to głupi ch.j jest i tyle w temacie
  • ~aabb
    (2012-07-12 20:09)
    RZRZYYYYYYYGAAAMMMMMMM na to !!!1
  • ~x.y.z.
    (2012-07-12 20:14)
    WYKOPMY CHAMÓW I PSEŁDO ELITY Z TV I RADIA !!!
  • ~Anna2
    (2012-07-12 20:51)
    Łeb farbowany a w środku ****** Tandeciarz wspierany przez niewiadomo kogo. Za wszelką cenę chce przypomnieć o swoim istnieniu. A z tego raka to na bank cudownie wyjdzie.
  • ~A.O.
    (2012-07-12 20:54)
    "No dobra, ćwoki! Niewypał z Ukrainkami to jedyna wpadka Wojewódzkiego. Pisiory maja tych wpadek po 10 dziennie, na czele z preziem! I Wojewódzki przeprosił, w odróżnieniu od Pisiorów, którzy nie przepraszają nawet po nakazujących to wyrokach sądowych!"

    Jedyna wpadka Wojewódzkiego?! A poza tym sens w przepraszaniu jest taki, że przepraszam i staram się tego, za co przeprosiłem, już więcej nie robić. Inaczej wyjdzie tak, jak u Palikota: "Chcecie, żebym przeprosił? Proszę bardzo, ja nie mam z tym problemu!". A w domyśle: "Preproszę, a i tak będę robil co mi sie podoba".
  • ~ryfka
    (2012-07-12 20:56)
    wojewódzki przynajmniej wygląda jak facet a nie kukla z marnym glosem i czerwonymi wlosami
    na co te głupie baby lecą
    OBCIACH
  • ~666
    (2012-07-12 21:25)
    ~A.O.2012-07-12 20:54
    Te inicjały to sugestia jak lubisz być jechany? Anal. Oral. ?
  • ~ZIELONA WYSEPKA OTUMANIONYCH
    (2012-07-12 21:37)
    Kuba Wojewódzki to synalek komuszego prokuratora. Pozycja tatusia Bogusława w PRL jako wysokiego dygnitarza komunistycznego bez wątpienia miała ogromny wpływ na szybką karierę synka Kubusia w PRL-owskich mediach... i tak niestety jest aż PO dziś dzień.
  • ~krytyka
    (2012-07-12 22:06)
    pan Wojewódzki to taki wioskowy przygłup który musi komentować wszystko i wszystkich bo inaczej nie istnieje, szkoda tylko że to już nie jest śmieszne a Wojewódzki chyba jest w panice co będzie robił do emerytury
  • ~kasia London
    (2012-07-12 22:07)
    kuba is kintg besr bicz na katole
  • ~ksiadz
    (2012-07-12 22:21)
    brawo kuba!!! swietne
  • ~rozy
    (2012-07-12 22:25)
    w końcu dostanie w ryj i się uspokoi pajac
  • ~janka
    (2012-07-12 23:00)
    deportować tego debila na Ukrainę - tam się nim zajmą
  • ~Genitaliusz
    (2012-07-12 23:14)
    Myślę, że Wiśniewski spokojnie poradził by sobie z satyrykiem ( yyyy co za debilny pomysł zidiociałego dziennikarzyny żeby tak nazwać K.W).
    Może KSW ?
  • ~polska język trudna język
    (2012-07-12 23:43)
    Piosenkarza stwierdził, że...