Kilka dni temu Michał Wiśniewski na swoim profilu na Facebooku pokusił się komentarz w sprawie skandalu z udziałem Kuby Wojewódzkiego i Michała Figurskiego, krytykując obu panów. Piosenkarza stwierdził, że ich żarty dotyczące Ukrainek były niesmaczne i podłe.

To nie był pierwszy raz, kiedy lider Ich Troje wyrażał swoją niechęć wobec Kuby. Przypomnijmy, iż kilka miesięcy temu piosenkarz znacznie ostrzej zareagował na żarty satyryka kierowane pod swoim adresem:

Wojewódzki ? Powiatowy Ciulu, jesteś zaraz za Leszczyńskim do mordobicia. Powinieneś przyjechać do Łodzi na Polesie i się odrobinę o Wiśniewskich dowiedzieć. I jeszcze Góralka Ci wpierdoli ! Przepraszam ale twierdzi, że nie wpierdoli ale spuści Tobie manto ! Strzeż się debilu, obyśmy się nie spotkali na imprezie. Życz sobie tego bo to ważne. Dla Ciebie. A może jakiś Ring aby wyjaśnić sobie sprawy kretynie ? Wpierdol masz gwarantowany .. Kiedy i Gdzie? - napisał wówczas Michał na Facebooku.

Ciekawe więc, jak Wiśniewski odpowie na ostatnie szyderstwa Kuby, dotyczące jego ślubu z Dominiką Tajner. Oto, co Wojewódzki napisał w rubryce "Mea pulpa" w tygodniku "Polityka":

Wydarzeniem tygodnia był ślub Michała Wiśniewskiego. Były bilety normalne i ulgowe, ale raczej zabrakło chętnych. Był tez detektyw Rutkowski. Wokalista po raz kolejny, czwarty już, przysięgał, że nie opuści aż do śmierci, a przynajmniej do momentu, gdy ich nie opuszczą fotoreporterzy

Jak sądzicie, jak tym razem zareaguje Michał Wiśniewski?