Kilka dni temu Michał Wiśniewski na swoim profilu na Facebooku pokusił się komentarz w sprawie skandalu z udziałem Kuby Wojewódzkiego i Michała Figurskiego, krytykując obu panów. Piosenkarza stwierdził, że ich żarty dotyczące Ukrainek były niesmaczne i podłe.

Reklama

To nie był pierwszy raz, kiedy lider Ich Troje wyrażał swoją niechęć wobec Kuby. Przypomnijmy, iż kilka miesięcy temu piosenkarz znacznie ostrzej zareagował na żarty satyryka kierowane pod swoim adresem:

Wojewódzki ? Powiatowy Ciulu, jesteś zaraz za Leszczyńskim do mordobicia. Powinieneś przyjechać do Łodzi na Polesie i się odrobinę o Wiśniewskich dowiedzieć. I jeszcze Góralka Ci wpierdoli ! Przepraszam ale twierdzi, że nie wpierdoli ale spuści Tobie manto ! Strzeż się debilu, obyśmy się nie spotkali na imprezie. Życz sobie tego bo to ważne. Dla Ciebie. A może jakiś Ring aby wyjaśnić sobie sprawy kretynie ? Wpierdol masz gwarantowany .. Kiedy i Gdzie? - napisał wówczas Michał na Facebooku.

Ciekawe więc, jak Wiśniewski odpowie na ostatnie szyderstwa Kuby, dotyczące jego ślubu z Dominiką Tajner. Oto, co Wojewódzki napisał w rubryce "Mea pulpa" w tygodniku "Polityka":

Wydarzeniem tygodnia był ślub Michała Wiśniewskiego. Były bilety normalne i ulgowe, ale raczej zabrakło chętnych. Był tez detektyw Rutkowski. Wokalista po raz kolejny, czwarty już, przysięgał, że nie opuści aż do śmierci, a przynajmniej do momentu, gdy ich nie opuszczą fotoreporterzy

Jak sądzicie, jak tym razem zareaguje Michał Wiśniewski?