Pierwszy konflikt w związku Richardson i Zamachowskiego

Po okresie sielanki przyszedł czas na pierwszy konflikt. Monika Richardson i Zbigniew Zamachowski mają za sobą poważną kłótnię. O co poszło? Jak donosi Fakt, ona chce aby wspólnie pojawili się na okładce kolorowego magazynu i opowiedzieli o swojej miłości. On uważa to za zły pomysł i nie zamierza brać w nim udziału.

wróć do artykułu
  • ~POsłanka PO
    (2012-07-10 09:04)
    A ja dzis nie oddałam stolca
  • ~Klara
    (2012-07-10 13:16)
    Zawistna, wscibska, ksenofobiczna i zasciankowa polska moherszczyzna...

    Komentarze pelne jadu, nienawisci i zlych zyczen...

    Dulscy maja godnych nasladowcow... Ciesz sie i raduj, polski koltunie !
  • ~EMERYT HK
    (2012-07-10 16:41)
    Z tą tz.'miłością' a tak naprawdę z chwilowym chemicznym zauroczeniem, jest jak z przedawkowaniem alkoholu. Dopuki się pije, to jeszcze 'jak cie widzę'. Ale to trzeżwienieeeeeee jest porażające. Kac gigant i ciągle na wspomnienie 'wyczynów' rzygać sią chce. Nic tylko klin-klinem.
  • ~dżi-pi-belmondo
    (2012-07-10 14:58)
    Ile pije ten Zamachowski aby walić w ten złom ???
  • ~Mojżesz
    (2012-07-10 14:31)
    Jak obce ciało w swoje łoże włożę, to nie cudzołożę!!!
  • ~J. Mourinho od plotek
    (2012-07-10 14:29)
    Pic na wodę fotomontaż. Właśnie wypuścili artukulik, który pozwoli podbić cenę wywiadu. Nieprawda, że Pan Zamachowski nie chce wywiadu. On jedynie chce zgarnąć większą kasę. Dlatego oficjalnie jest przeciwny. Ha, ha, ha... Tak samo prawdziwe są opowieści o kłótni. Chyba, że dotyczyła własnie stawki...
  • ~stary telewidz
    (2012-07-10 14:01)
    Organicznie nie znoszę tej całej Moniki, za co?
    Za nachalność, namolność i chichot hieny, zamiast normalnego śmiechu! A tak w ogóle, to jak ona się naprawdę nazywa?
  • ~Po prostu
    (2012-07-10 13:24)
    Klaro dlaczego się tak przejmujesz? Przecież to było oczywiste, że parka jak szybko się spąchła tak szybko się przejedzie na własnym egoizmie, pożądliwości i chorych wyobrażeniach.

    KAŻDE CUDZOŁÓSTWO ZAWSZE SKAZANE JEST NA CAŁKOWITĄ RUINĘ!
  • ~Szkaradni idioci
    (2012-07-10 12:37)
    Ten facet to szkarada a ona idiotka...ktos chca wiedziec Ze ona lubi sex rano I takie tam durnoty spod ich koldry...
  • ~Polon
    (2012-07-10 08:37)
    Oni nie maja ze soba nic wspolnego.

    On jest typem intelektualisty na poziomie liceum.
    Ona jest po prostu prosta.

    Pseudo inteligent i laska, ktora jest prosta...

    To sie nie uda.

    Stawiam na to kazde pieniadze.
  • ~ja
    (2012-07-10 12:02)
    typujmy ile wytrzyma ten związek - ja daję 2 lata i to tylko dlatego, że zamachowski ze wstydu przed tym co zrobił będzie na maksa odsuwał moment rozstania
  • ~nina
    (2012-07-10 17:11)
    Moze wreszcie Zamachowski odzyska rozum i zostawi te pusta kobiete.
  • ~Teresa
    (2012-07-10 11:10)
    Dobrze mu tak. Długo ta niby miłość nie potrwa. Jak mógł zostawić czwórkę dzieci. Tacy faceci którzy nie kierują się rozumem, a seksem dobrze na tym nie wychodzą. Co się dzieje, ze każdy chce użyć życia i zapominają o tym, ze człowiek to brzmi dumnie, ale trudno o nich tak powiedzieć. Dotyczy to obu płci. Zapominają ze dzieci są najważniejsze.
  • ~emerytka lat 68
    (2012-07-10 10:21)
    Monisia spróbuje publicznie się usprawiedliwiać,że rozbiła dwa małżeństwa swoje i partnera i jeszcze na tym zarobić - gorszych brudów niż nasze niby celebryty chyba długo szukać -dno
  • ~krysia
    (2012-07-10 09:39)
    wpakował się chłopak po same uszy, szkoda mi go bo kiedyś był dobry aktorem a teraz tylko pozostało mu kolorowe czasopisma...
  • ~Janusz Nienormalny
    (2012-07-10 09:11)
    On jest paskudny, ona brzydka. Może dlatego jedno drugiemu się nie podoba i się kłócą?
  • ~Ewa
    (2012-07-10 17:53)
    Nie zapomnę jak Machalica zostawił swoją żonę po wieloletnim związku bo się zakochał w dużo młodszej a ta najpierw zaczęła być nieznośna, potem Machalica zaczął mieć po trochu coraz bardziej jej dość i czuć sie samotny a potem został okropnie sfrustrowany sam. A była zona, która była bardzo w stosunku do niego opiekuńcza, wierna - odżyła po rozwodzie.