Książka będzie wywiadem-rzeką przeprowadzonym z Moniką Richardson. Redaktorzy wydawnictwa Czerwone i Czarne doszli do wniosku, że gwiazda telewizji ma do opowiedzenia tyle wartościowych rzeczy, że warto stworzyć z tego pełną publikację, która na jesieni trafi do księgarni.

Reklama

Rozmowa dotyczy głównie jej życia na emigracji, różnic kulturowych w związkach. Zaskoczeniem dla czytelników może być to, że życie poza granicami Polski, u boku obcokrajowca, wcale nie jest bajką, o jakiej śni wiele naszych rodaczek. - reklamuje w "Na Żywo" Ewa Kamińska-Kamyk z wydawnictwa Czerwone i Czarne.

"Na Żywo" donosi jednocześnie, że książka może być powodem konfliktu pomiędzy Richardson a jej nowym partnerem, Zbigniewem Zamachowskim. Aktor bardzo stroni bowiem od upubliczniania szczegółów swojego życia prywatnego, a dziennikarka jak wiadomo nie ma z tym większych problemów. (Wystarczy przypomnieć jej zwierzenia na temat porannego seksu ze Zbigniewem Zamachowskim: Richardson mówi, jak uprawia seks z Zamachowskim. Zobacz!)

Książka ma ukazać się już jesienią. Kupicie?