Od kiedy informacje o związku Moniki Richardson i Zbigniewa Zamachowskiego wyszły na światło dzienne, para trafiła na języki wszystkich. Nic dziwnego, że kolorowe magazyny dla pań widzą w tym świetny temat na wywiad. W końcu okładki gazet, na których goszczą jedne z najgorętszych nazwisk, zapewniają dużo lepszą sprzedaż.

Reklama

Jak dowiedział się Fakt, Richardson dostała niedawno propozycję sesji zdjęciowej na okładkę jednego z kolorowych magazynów. Dziennikarka oczywiście miałaby pojawić się na niej... ze Zbyszkiem. Za taką sesję i wywiad na temat ich miłości parze zaproponowano ponoć 50 tys. złotych. I choć suma ta robi wrażenie, Zamachowski w przeciwieństwie do Moniki nie jest entuzjastą tego pomysłu.

Była wielka kłótnia, bo Zbyszek nie chce o tym słyszeć! Monika jednak nie ustępuje i namawia go na zmianę decyzji. Chciałaby raz, a porządnie o wszystkim wreszcie opowiedzieć – zdradza informator Faktu. – Zbyszek bardzo ceni sobie prywatność i nie wyobraża sobie opowiadania o swych uczuciach na forum – dodaje.

Na razie stanęło na tym, że para postanowiła porozmawiać o problematycznej propozycji za jakiś czas. Czy Monice uda się przekonać Zbyszka do zmiany poglądów i parę zobaczymy w pięknej miłosnej sesji? Czas pokaże. Patrząc jednak na wiele znanych par, które opowiadały w wywiadach o swoich związkach, może Monika powinna zdać się na instynkt Zbyszka. Doświadczenie pokazuje bowiem, że takie sesje są zazwyczaj początkiem końca miłości... Jak będzie tym razem?

>>>Czytaj także: O krok od tragedii! Scena spadła na Zakopower