Ile Kuba Wojewódzki może stracić na aferze z Ukrainkami?

Kuba Wojewódzki, po swoich skandalicznych żartach na temat Ukrainek znalazł się pod pręgierzem opinii publicznej i stracił swój program w radiu Eska Rock. Okazuje się jednak, że specyficzne poczucie humoru może kosztować go także sporo pieniędzy.

wróć do artykułu
  • ~jfk
    (2012-07-09 17:08)
    oczywiście, że zasłużył. tego typu chamskich zachowań nie można tolerować. najbardziej drażniąca w tym wszystkim jest obrona zakryta rzekomym parodiowaniem i wcielaniem się w "różne postacie". zamiast tego powinien się przyznać do tego, że ma w d...e wszystkich których dotąd obrażał w tym Ukrainki i że do tej pory CZUŁ SIĘ ZUPEŁNIE BEZKARNY, bo przeprosiny w stylu "oj oj oj popełniłem błąd" nie powinny niczego zmienić. BYCIE TAKĄ MEDIALNĄ OSOBĄ O TAKIEJ POPULARNOŚCI - (nie każdy prowadzi w telewizji program mający za nazwę własne imie i nazwisko) ZOBOWIĄZUJE. Moim zdaniem Powinien spotkać się z adekwatną do czynu karą finansową i zdjęciem programu z emisji.
  • ~Babcia klozetowa
    (2012-07-09 17:14)
    Miejsce kupy jest w wychodku. I tyle w temacie
  • ~kjfkfjdk
    (2012-07-09 17:16)
    ok on poniosl jakies konsekwencje a rydzyk?
  • ~PortPaye
    (2012-07-09 17:23)
    Nic nie straci.
    Dalej bedzie "wizytowka" TVNu bo swietnie sie wpisuje w to co oni promuja choc oficjalnie tego nie powiedza. Sprawa troche przycichnie i predzej raczej niz pozniej oba POkretasy znowu beda serwowac swoja zgnilizne z takiego czy innego studia grupy medialnej ITI/Agora.
  • ~kk
    (2012-07-09 17:42)
    zasluzyl i to bardzo z telewizji tez go wywalic on niczego madrego mlodym nie przekazuje---wrecz odwrotnie uczy chamstwa i wulgaryzmu a nie od tego sa osrodki masowego przekazu --chyba ze mamy miec zidiociale spoleczenstwo
  • ~kupę spuścić z wodą!
    (2012-07-09 18:20)
    Kupa "może stracić nawet 600 tys. złotych rocznie"

    Pytanie brzmi, co za idioci pozwalali mu je zeszłych latach w ogóle zdobywać?!
  • ~bodzio
    (2012-07-09 18:58)
    z niego taki satyryk jak z koziej dupy zapalniczka
  • ~puchacz kokoszyce
    (2012-07-09 19:04)
    Wojewódzki satyryk? To pomyłka semantyczna !!! To zwykły pospolity cham i prostak , który myślał ,że w ten sposób wypada wszystkich oceniać. Wreszcie ktoś pajaca sprowadził na ziemię .
  • ~puchacz kokoszyce
    (2012-07-09 19:08)
    Wojewódzki satyryk ? To chyba pomyłka semantyczna. To zwykły cham i prostak , który myślał ,ze wten sposób może wyrażać się o innych. Wreszcie ktos tego pajaca sprowadził na ziemię.
  • ~moim zdaniem
    (2012-07-09 19:13)
    Ksenofob, seksista i Polakofob - won z mediów. Dość przaśnych żartów dla prostaków i chamów! Ile lat mozna tolerować chamstwo pod płaszczykiem satyry?
  • ~Adam
    (2012-07-09 20:10)
    Nigdy nie moglem zrozumiec jak taki zlosciwy blazen mogl "bawic" widzow
    tak dlugo?Ale skoro istnial to mial chyba widownie.
  • ~Robnad
    (2012-07-09 20:24)
    tak z ciekawości.dokąd ten POdstarzały chamek będzie Kubą?
  • ~ali
    (2012-07-09 20:37)
    Jeszcze o tym kabotynie świat nie zapomniał? Jak ma straty, to niech zamiata ulice.
    Mi taki "gość" nisko zwisa.
  • ~x.y.z.
    (2012-07-09 21:21)
    dzień bez powiatowego dniem zaliczonym !!!
  • ~pisowski pisowiec
    (2012-07-09 21:30)
    Po-wska Kupa.
  • ~margotka
    (2012-07-09 21:41)
    niech wyjedzie do Izraela na występy bo w Polce już go nie chcemy, nie śmieszą nas jego żarty
  • ~jaro
    (2012-07-09 21:41)
    won z Polski i nie wracaj
  • ~byle nie więcej
    (2012-07-09 21:51)
    Pytanie ile Kuba może stracić nie interesuje mnie zbytnio. Dołuje mnie świadomość ile on mógł zarobić.
  • ~tt
    (2012-07-09 22:13)
    Każdy sądzi według własnej miary.

    Wojewódzki, syn bolszewickiego prokuratora uważa Polaków za chamów i prostaków, bo sam wychował się w środowisku chamów i prostaków.

    Wyrósł w gnoju i syfie, dlatego sam patrzy na świat zagnojonymi oczyma

    On nie zna innego życia.
  • ~cd
    (2012-07-09 22:41)
    Tylko dzięki zażydzeniu polskich sądów niew siedzi za lżenie POLSKIEJ FLAGI

Może zainteresować Cię też: