Ile Kuba Wojewódzki może stracić na aferze z Ukrainkami?

Kuba Wojewódzki, po swoich skandalicznych żartach na temat Ukrainek znalazł się pod pręgierzem opinii publicznej i stracił swój program w radiu Eska Rock. Okazuje się jednak, że specyficzne poczucie humoru może kosztować go także sporo pieniędzy.

wróć do artykułu
  • ~amerykanin
    (2012-07-11 17:05)
    bojkotować chamów nie kupować produktów przez nich reklamowanych nie czytać i nie oglądać debili sami wyginą Polacy jednoczcie się jest was większość
  • ~do ~Kazik z Kąpu2012-07-10 08:16
    (2012-07-10 19:27)
    Sam jesteś ********* . Ćwoku wbij sobie do swojego pustego łba, że nie wszyscy śmieją się z 'żartów' tego błazna. Inteligencji to on też za wiele nie ma - nawet nie potrafił skończyć studiów. Został wypromowany bo pluje na Polaków, tak samo zresztą jak ty. Jeśli chodzi o jego zarobki to mnie to nie rusza, zarabiam mniej więcej tyle samo. Nie toleruję jednak chamstwa i prostactwa jakim przesiąknięty jest Kupa. W mediach nie powinno być miejsca dla takich kreatur. Jednak media są w rękach osobników wiadomego pochodzenia, więc nie ma się co dziwić, że takie indywidua mają rację bytu na antenie radiowej i w TV.
  • ~gucio
    (2012-07-10 17:42)
    Ten baran powinien zarabiać dwa tysiące miesięcznie. Bez wykształcenia, bez inteligencji, to i tak byłoby dużo. Żal mi ludzi, którzy go oglądają i słuchają. Trzeba mieć naprawdę bardzo niskie mniemanie o sobie, aby słuchać takie nic jakim jest Kupa W.
  • ~procnal3
    (2012-07-10 11:05)
    PO tym wszystkim, jeżeli TVN tego gbura chama b edzie dalej zatrudniać to internauci powinni zrobić nagonkę na TVN i w ogóle nie oglądać.
  • ~nie zazdroszczę
    (2012-07-10 09:02)
    I tak w Polsce kończy się ten amerykański sen. Chłopak ma gadanę. Zaczynał chyba od niczego. Potem zostaje luminarzem celebryckich salonów. Samochody sportowe, dziewczyny gotowe, pudrowane głowy do rozmowy, wszystko pełzało u stóp. I nagle. Może wszyscy czekaliśmy, aż się "wypieprzy".
  • ~Onufry
    (2012-07-10 08:31)
    Ten typ powinien być wyrzucony z RiTV i to natychmiast. Jego chamstwo przekracza wszelkie granice przyzwoitości. Stop brutalizacji TV i radia.
  • ~Kazik z Kąpu
    (2012-07-10 08:16)
    Wypowiedzi zakompleksionych pseudointeligentów. Większość sfrustrowana faktem, że gość zarabia nieźle, gdy ogólnie jest bida. Wszyscy się śmieją z jego dowcipów, nawet ostrych, ale jak jest szansa kopnąć bogatszego i inteligentniejszego to przecież takie polskie. To samo wyłazi z naszego narodku, gdy złapią gdzieś lekarza po piwku w aucie, albo zatrzymają takiego antyterroryści za butelkę koniaku - cały zawistny narodek ma wtedy szansę wtlać jad na doktorów, bo mają za dobrze. ********* jesteście i tyle...
  • ~Krótka Piłka
    (2012-07-10 08:12)
    A czy my musimy być wiecznie skazani na jego obecność w eterze i na łamach? Nie on pierwszy i nie ostatni odejdzie w niebyt, następni czekają i wcale nie są słabsi, tyle, że mogą być mniej chamscy. Może nadeszła ta pora?
  • ~Janusz
    (2012-07-10 07:40)
    Jak najbardziej zasłuzył na wyrzucenie z RiTV.Chamom się nie wybacza tym bardziej że to nie pierwszy raz.Wtedy inni może nie pójdą jego śladem,a są takie zakusy.
  • ~R.
    (2012-07-10 07:26)
    Won z gnojem i do gnoju
  • ~er
    (2012-07-10 07:18)
    SPECYFICZNE POCZUCIE HUMORU? IDENTYCZNE W SWEJ SPECYFICZNOŚCI JAK PYTANIE LEPPERA CZY MOŻNA ZGWAŁCIĆ PROSTYTUTKĘ? I RECHOT TAKI SAM!
  • ~W TVN zrobia mu dobrze
    (2012-07-10 07:13)
    "Kupe" sie spuszcza z klozetu do sciekow ale w TVN "kupa" od lat jest lansowana na mega trend. Uwilbiaja ja tam wciskac, zwlaszcza tym co to samodzielnie nie potrafia myslec.
  • ~sadfasdfs
    (2012-07-10 06:57)
    Nie "żartami" tylko chamstwem...
  • ~Awatar
    (2012-07-10 05:18)
    Jak to brzmiało?. Każdemu swoje albo każdemu to na co zsługuje. Pan Kuba Wojewódzki jest wykreowanym przez totalnie zamerykanizowane media chuliganem medialnym. Dokucza ludziom, upowszechnia wzorce rozwiązłości moralnej a wszystko po to aby show trwało a kasa brzęcała. I jak do tej pory to mu się udawało. Ja nie wierzę, że on i ten Figurski o niezdrowej spoconej i przetłuszczonej cerze myslą inaczej niż mówią. Noe!Q Oni mają taki nasycony głęboką pogardą stosunek do ludzi a w szczególności do ludzi, którym sie gorzej powodzi. Przebija to z wielu wypowiedzi pana Wojewódzkiego. Obydwówch postrzegam, jako amoralnymch prostaków rodem z filmu "Mechaniczna pomarańcza", którzy już dawno powinni zniknąć z wizji. Szmoncesy niech sobie opowiadają, ale za własne pieniądze i przed własnym kręgiem słuchaczy. Ksenofobiczni, obrzydliwi ćwierćinteligenci będący emanacją "Warszawki" jej układów i nepotyzmu. Hańba!
  • ~Rozumny
    (2012-07-10 02:42)
    do rynsztoku z ta szumowina. Mial zbyt wysokie mniemanie o sobie, trafila kosa na kamien. Dobrze szmaciazowi!
  • ~hahaha
    (2012-07-10 01:19)
    POwiatowy POdobno stracił rozum,najlepszy nius na dziś
  • ~eric
    (2012-07-10 00:52)
    Troche przypomina Szczesnego, Wojtkowi tez sie wydawalo, ze jego pozycja jest niezagrozona.
  • ~freez
    (2012-07-10 00:27)
    A ja go lubię! Sami w komentach pokazujecie intelektualne prostactwo - do nauki nieuki!
  • ~jagoda
    (2012-07-09 23:15)
    niech już ********* ten pajac do cyrku
  • ~kontestator
    (2012-07-09 22:58)
    Najbardziej szokujące jest to, że za jego wypociny ktokolwiek chce mu płacić. Nie chcę go oglądać i słuchać nawet za darmo. Jego teksty są dobre dla meneli spod budki z piwem a nie dla normalnych ludzi. Dziwię się, że ktokolwiek się godzi aby brać udział w jego chamskich spektalach. Ludzie posiadający choć odrobinę honoru wypięliby się na tego prostaka. Ale jak widać honor dle wielu to czysta abstrakcja.