Tak kwitnie nowa miłość Roberta Janowskiego

| Aktualizacja:

Robert Janowski rok temu rozstał się ze swoją żoną Katarzyną i aktualnie jest już po rozwodzie. Muzyk nie wylewa jednak łez nad nieudanym małżeństwem, ponieważ jego sercem zawładnęła nowa miłość o wdzięcznym imieniu Monika.

wróć do artykułu
  • ~zuba
    (2012-07-04 11:35)
    No cóż, zaspokoił swój seksualny "głodek"...
  • ~kiki
    (2012-07-04 11:56)
    obrzydliwe to, a była musi to oglądac! współczucie!!
  • ~hygene
    (2012-07-04 12:11)
    A ja**ka dziś już sobie wygolił?
    Ostatnio mówił, że goli ja*ka dla higieny.
    Ale fleja...
    Br,,,
  • ~hania
    (2012-07-04 12:47)
    pajac stacil calkowicie moj szacunek i nie ogladam juz nic z jego udzialem.To kolejna zona ktora opuscil - nieodpowiedzialny czlowiek
  • ~Magda
    (2012-07-04 12:54)
    Raczej smutny widok gdy widza to i czytaja jego dzieci.
  • ~janinaH
    (2012-07-04 13:09)
    Pajac wyrzucić takiego erotomana z telewizji , telewizja powinna promować pracujących w TVP szlachetnych ludzi a nie erotomanów .To co on pokazuje w TVP inni też potrafią .
  • ~janinaH
    (2012-07-04 13:03)
    Myślałam że to porządny facet , a to erotoman nie wypracowany mężczyzna zapominał jak żyło mu się w Ameryce ? Może przyszedł czas by znowu życie dało mu kopniaka jak w Ameryce , toby mu się odechciało myśleć jajami . Cichą dajkę spotka ten sam los ,myślenie jajami niebawem skończy się ,Monika nie rozgrzeje i Robert zacznie szukać młodszych cichodajek .
  • ~Poczet Obciachowców
    (2012-07-04 13:10)
    "Muzyk nie wylewa jednak łez nad nieudanym małżeństwem"

    Wylewają je jego dzieci, ale co go to obchodzi!
  • ~wyborca PO
    (2012-07-04 13:36)
    Głupi dziadyga, jego program powinien być zdjęty z anteny. Jeśli nie to przestaję płacić abonament. Macie wybór.
  • ~m
    (2012-07-04 13:37)
    to śmieć jak większość celebrytów
  • ~Wiesiu
    (2012-07-04 13:58)
    Ale mu zazdroszczą. Jego miłość jego sprawa. Zawiść u Polaków to normalne podstawowe uczucie
  • ~JOZUE
    (2012-10-17 16:13)
    JOZUE zal mi nastepnej kobiety moniki jestes bez wstydu kto caluje sie przy swojej bylej SWINIA pozdrawiam i wspulczuje BEZ BOGA ANI DO PROGA
  • ~krys
    (2013-02-25 14:23)
    kwitła ,kwitła i rozkwitła.Monisia sklepową zlodziejką razem w duecie z ministrową Drzewiecką.Takiej puenty żona Janowskiego nie przewidziała---a może ?

Może zainteresować Cię też: