- To będzie moja ulubiona rola, czyli rola prowadzącej. Czekam na ten festiwal kocham prowadzić cos na żywo, to są prawdziwe emocje, adrenalina i nie mogę się doczekać - tak o konferansjerce podczas jednego z koncertów podczas Polsat SuperHit Festiwalu mówi Karolina Gilon.

Reklama

Czy Karolina Gilon ma swój sposób na tremę?

Zapytana o to, czy ma tremę przed takimi występami, odpowiada, że owszem.

Reklama

- Trema zawsze jest, zawsze chcę wypaść dobrze, profesjonalnie, zawsze jestem odpowiednio przygotowana. Ta trema dodaje mi energii, powera, nie jest tą którą mnie mrozi. To pozytywne uczucie - wyznaje Gilon.

I dodaje, że zawsze na każdym festiwalu bardzo dobrze się bawi, zwłaszcza, gdy wokół siebie ma tak wiele świetnie śpiewających gwiazd polskiej piosenki. Czy Karolina uczy się, podgląda starszych kolegów i koleżanki po fachu?

- Ja się od każdego uczę. Mamy wielu profesjonalistów w naszej stacji, ale też chcę być sobą, przemycać swój charakter a nie tylko naśladować kogoś. Dać coś od siebie- mówi.

Jaki Karolina Gilon ma charakter?

Pytana o to, jaki jest ten jej charakter Karolina śmieje się, że "to chyba widać".

- Zadziorny. Mam poczucie humoru. Tak jak powiedziała jestem zawsze sobą i nie potrafię nie być. Mam nadzieję, że to czuć i widać - mówi.