Boże Narodzenie to mnóstwo emocji, radości i ciepłych uczuć. Celebryci dzielą się relacjami ze swojego świętowania. Pokazują choinki, prezenty i świątecznie przystrojone mieszkania.

Reklama

Chomik w folii dla Krzysztofa Rutkowskiego Juniora

Fani partnerki detektywa Krzysztofa Rutkowskiego, Mai, mogli obejrzeć filmik, na którym widać, jak wręcza synowi wymarzony prezent. Krzysztof Junior dostał od mamy nowego pupila, czyli chomika dżungarskiego.

Wszystkie marzenia spełnione! A jak u Was? Mikołaj się spisał? Jak myślicie, jak powinien mieć na imię? Rocky, James czy Puszek? A może macie inne ciekawe propozycje? - napisała Maja Rutkowska pod postem z filmikiem.

Na nagraniu Maja z dumą prezentuje owinięte folią pudło z prezentem. Potem woła męża i syna. 10-latek odwija prezent z folii, zdejmuje pokrywkę z pudła i wyjmuje z siana chomika. Jest zaskoczony i uradowany. Chomik! - krzyczy. Dziękuję! Chodź do tatusia - mówi podekscytowany chłopiec.

Internauci krytykują Maję Rutkowską

Nie wszystkim fanom Mai spodobał się ten filmik i sposób, w jaki wręczyła synowi chomika. Ludzie napisali, że tak się nie postępuje ze zwierzętami, bo to nie są zabawki.

Masakra dawać zwierzęta na prezent; Zwierzęta nie są prezentami, bo nie są zabawkami. Uczmy dzieci najpierw odpowiedzialności za żywe stworzenia! Teraz jest radość, a za chwilę, jak się znudzi, nie będzie już ochoty na opiekę; To nie zabawka, kurczę, chomika w folię zapakować...- komentowali internauci.

Maja Rutkowska odpowiedziała na nieprzychylne komentarze. Przecież folia nie była na bokach i założona 10 sekund przed pokazaniem paczki i włożony chomik w dużą ilość trocin i siana - wyjaśniła.