Wydarzenia w polskiej polityce przyciągają uwagę i budzą emocje. 13 grudnia w Pałacu Prezydenckim odbyła się uroczystość zaprzysiężenia rządu Donalda Tuska. Poza prezydentem Andrzejem Dudą i członkami nowego rządu, wzięli w niej udział marszałek i wicemarszałkowie Sejmu, marszałek Senatu, przedstawiciele większości parlamentarnej, prezydenccy ministrowie, przewodnicząca KRS Dagmara Pawełczyk-Woicka i zastępca prezesa NSA Jan Rudowski.

Reklama

Było niezwykle uroczyście. Bardzo przejęci wydarzeniem byli jego główni aktorzy. Wśród nich Władysław Kosiniak-Kamysz, który w nowym rządzie Donalda Tuska objął stanowisko ministra obrony. Prezes PSL piastował już wcześniej funkcję ministra pracy i polityki społecznej.

Paulina Kosinak-Kamysz bardzo wspiera męża. / Instagram

W Pałacu Prezydenckim towarzyszyła Władysławowi Kosiniakowi-Kamyszowi jego żona, Paulina Kosiniak-Kamysz oraz dwie córeczki pary. Na profilu w mediach społecznościowych Pauliny Kosiniak-Kamysz pojawiły się zdjęcia z uroczystości w Pałacu Prezydenckim. Pozuje na nich cała szczęśliwa rodzina. Elegancko ubrane Zosia i Róża pozowały z rodzicami do pamiątkowej fotografii, po czym poszły zwiedzać Pałac Prezydencki.

Paulina Kosiniak-Kamysz jest dentystką. To druga żona obecnego ministra obrony narodowej.