Omenaa Mensah zyskała rozpoznawalność przede wszystkim jako prezenterka pogody w stacji TVN. W ostatnich latach celebrytka wyraźnie ograniczyła swoje występy na ekranie, skupiając się na działalności biznesowej i charytatywnej.

Jako żona jednego z najbogatszych Polaków, Rafała Brzoski, zaangażowała się w prowadzenie własnej fundacji, która wspiera edukację dzieci zarówno w Polsce, jak i w Afryce. Dodatkowo aktywnie uczestniczy w działaniach fundacji swojego męża. Kilka tygodni temu wpływowa para została uhonorowana Krzyżem Kawalerskim Orderu Odrodzenia Polski, nadanym przez prezydenta.

Reklama

Zaangażowana w liczne przedsięwzięcia społeczne Omenaa Mensah, mimo intensywnego trybu życia, utrzymuje kontakt z fanami i aktywnie prowadzi swoje media społecznościowe. Tym razem prezenterka postanowiła podzielić się z internautami wystrojem świąteczny swojego domu.

Omenaa Mensah udekorowała dom na święta

44-letnia gwiazda, w towarzystwie swojej 21-letniej córki Vanessy, pochwaliła się pierwszymi dekoracjami świątecznymi w swoim domu. Córka dziennikarki przy okazji przyznała, że zdecydowanie bardziej woli podziwiać świąteczny wystrój domu, niż uczestniczyć w procesie dekorowania wnętrz. Mensah zaprezentowała fanom pierwsze rezultaty świątecznej przemiany swojej rezydencji.

Na kręconych schodach swoje miejsce znalazły zabawki syna Omeny - Vincenta. / Instagram

Na kręconych schodach poukładano nie tylko rośliny w stylu boho, ale także sporo zabawek, należących do syna Omeny, Vincenta.

Choinka Omeny została udekorowana w tradycyjny sposób. / Instagram

Bezpośrednio obok zabawek umieszczono imponującą, żywą i naprawdę sporą choinkę, która została ozdobiona w tradycyjny sposób. Nie brakowało na niej bombek i lampek. Pod świątecznym drzewkiem znalazło się również miejsce dla pluszowych przyjaciół najmłodszego członka rodziny.

W willi Omeny znalazło się miejsce dla dużej drewnianej figury refinera. / Instagram

Dziennikarka w instagramowej relacji pochwaliła się także imponującą, drewnianą figurą renifera oraz mniejszą choinką - tym razem pokrytą białym puchem.

Omenaa Mensah uwielbia święta między innymi za atmosferę. / Instagram

Na jednym z ostatnich zdjęć, jakie zamieściła na InstaStory celebrytka zdradziła, za co lubi święta.

Święta Bożego Narodzenia uwielbiam za przedświąteczną atmosferę, kolory i piękne wspomnienia każdego roku, a także tradycję wyniesioną z rodzinnego domu - napisała Omenaa we wpisie.