Na Instagramie Mateusza Banasiuka pojawił się wyjątkowy post z serią zdjęć przedstawiających aktora z ukochaną. Fotografie są bardzo stylowe, czarno-białe. Banasiuk i Boczarska wciąż są w sobie bardzo zakochani i świętują kolejną rocznicę związku.

Reklama

Banasiuk i Boczarska spotkali się na festiwalu filmowym

Mateusz Banasiuk i Magdalena Boczarska poznali się w 2014 r. na festiwalu filmowym w Toronto. Ona pojechała tam z filmem "W ukryciu", a on z filmem "Płynące wieżowce". Choć szybko między nimi zaiskrzyło, aktorka nie była jeszcze gotowa na nowy związek po rozstaniu z Tomaszem Karolakiem.

Boczarską i Banasiuka dzieli spora różnica wieku

W końcu jednak Boczarska i Banasiuk zostali parą.Długo się wahałam. Miałam problem, że on jest młodszy. Nie wiedziałam, czy mogę sobie pozwolić na ten związek. Czego się bałam? Może najzwyczajniej w świecie tego, co ludzie powiedzą. Nie jest fajnie, gdy ciągle przypominają ci, że jesteś od niego starsza, że twój zegar biologiczny tyka – powiedziała w wywiadzie dla magazynu "Pani".

Zakochaną w sobie wciąż parę aktorską dzieli spora różnica wieku. Boczarska jest starsza od Banasiuka o siedem lat. W 2017 roku powitali na świecie Henryka.

Aktorzy dystansują się od medialnych plotek, które raz na jakiś czas wieszczą koniec ich związku. Wychowują razem synka.