Chyba niewielu jest takich, którzy nie znają Ralpha Kamińskiego. Piosenkarz znany jest z wielu piosenek, które bardzo szybko stały się przebojami, jak chociażby "Bal u Rafała", czy "Kosmiczne energie".

Artysta słynie także z oryginalnego wizerunku scenicznego. Uwielbia zaskakiwać zarówno strojami, jakie nosi, jak i choreografiami, czy elementami scenografii, które pojawiają się podczas jego występów na scenie.

Reklama

Ile lat skończył Ralph Kaminski?

Okazuje się, że Ralph Kaminski właśnie świętował swoje urodziny. Piosenkarz ma już 33 lata. Z tej okazji zamieścił w sieci okolicznościowy wpis.

"Dziękuję każdej osobie która kupiła bilet na moją finałową trasę w lutym. To najlepszy prezent od Was! Urodziłem się około 2 w nocy (nie umiem zapamiętać o której dokładnie). Urodziny, kalendarze budzą we mnie dreszczyk. Co roku 8 listopada próbuję czuć się wyjątkowo. 3333333333333333333333333333" - napisał.

Do wpisu dołączył archiwalną fotografię. Widać na niej małego Ralpha w otoczeniu bliskich. Wszyscy siedzą przy suto zastawionym stole z tortem i wznoszą toast. Mały Rafał także dzierży w dłoni kieliszek. Jego fryzura przypomina peruki, które Ralph nosi obecnie podczas swoich występów.