"Duże dzieci" to program, który swego czasu święcił tryumfy w TVP. Prowadzony przez Wojciecha Manna format bazował na dyskusjach gospodarza z dziećmi na "dorosłe" tematy.

Reklama

Program zdobył sympatię publiczności i sprawił, że wiele z występujących w nim dzieci zyskało popularność. Tak było w przypadku Jadzi Nalepy, która była jedną z najbardziej wygadanych i rezolutnych uczestniczek programu.

Po zakończeniu emisji "Dużych dzieci" Jadzia załapała się do programów "Jak oni śpiewają" i "Gwiezdny cyrk", a nawet wystąpiła w filmie Janusza Kamińskiego "Hania".

Reklama

Choć jej kariera nabierała tempa, rodzice dziewczynki zdecydowali się na przystopowaniu jej kariery. Stwierdzili, że ważniejsza od brylowania na szklanym ekranie, jest nauka. Jadzia nie wróciła do show-biznesu i wygląda na to, że na razie nie ma takich planów.

Czym obecnie zajmuje się Jadzia Nalepa, bohaterka programu "Duże dzieci"?

Okazuje się, że obecnie Jadzia Nalepa ma 23 lata i studiuje architekturę na Politechnice Krakowskiej Politecnico di Milano we Włoszech. Jej pasją jest fotografia. Ma też inne pasje, o których wspominała w rozmowie z "Sądeczanką".

Jestem też od kilku lat recenzentką literatury dla dzieci i młodzieży w Radio Kraków razem z panią Barbarą Gawryluk - mówiła.

Jadzia w wywiadach wiele razy podkreślała, że nie żałuje udziału w programie i późniejszych prób zdobycia popularności. Nie jest jednak zainteresowana pozowaniem na ściankach. Na Instagramie prowadzi publiczny profil, który aktualizuje sporadycznie, ale dzięki niemu wiadomo, jak dziś wygląda.