Pod koniec lat 90. zarówno na świecie, jak i w Polsce tryumfy święciły boysbandy. Polską odpowiedzią na popularny wówczas na całym świecie a przede wszystkim w Ameryce - Backstreet Boys, był zespół Just 5.

Grupa miała tłumy fanek, które kochały się przede wszystkim w Bartku Wronie, który był niejako liderem grupy. Najpopularniejsze przeboje grupy Just 5 to m.in. "Kolorowe sny" i "Gdzie nie ma róż".

Reklama

Just 5 kilkukrotnie występował jako support amerykańskiego zespółu NSYNC, gdzie śpiewał Justin Timberlake. Wrona trafił do zespołu, gdy miał 15 lat. Wraz z zespołem nagrał trzy albumy. Po kilku ładnych latach popularności, zespół oficjalnie rozpadł się w 2002 roku. Wrona próbował swoich sił w karierze solowej a także wziął udział w programie reality show – Bar.

Reklama

Co dziś robi Bartek Wrona? Czy nadal zajmuje się muzyką?

Jak dziś wygląda? I czym się zajmuje? Okazuje się, że obecnie Wrona ma 41 lat. Od kilkunastu lat jest mężem i ma dwie córki. Jedna z nich ma już 18 lat.

Zawodowo Bartek Wrona wciąż zajmuje się muzyką. Nagrywa piosenki, koncertuje a także pisze teksty i bywa konferansjerem. Jego konto na Instagramie ma przeszło 20 tysięcy osób. Część z nich z nostalgią wspomina te czasy, gdy Wrona był idolem nastolatek i śpiewał w Just 5.