Wiemy, że zmiany nie są łatwe, wywołują dużo emocji, które szanujemy. Równocześnie otwierają nowe drzwi, dlatego już dziś trzymamy kciuki za Agnieszkę Woźniak-Starak, na którą czeka kolejny projekt w naszej stacji oraz rola prowadzącej podczas najważniejszych wydarzeń telewizyjnych - brzmiała treść posta zamieszczonego na Instagramie programu "Dzień dobry TVN".

Reklama

Z programem pożegnała się m.in. Anna Kalczyńska, Małgorzata Ohme, Agnieszka Woźniak-Starak oraz Małgorzata Rozenek-Majdan. Dwie ostatnie pozostają w stacji i dostaną nowe programy do poprowadzenia. Według doniesień "Super Expressu" Rozenek-Majdan miała zostać zastąpiona przez Aleksandrę Kwaśniewską. Celebrytka prowadziła do niedawna "Miasto kobiet" w TVN Style. Program został jednak zdjęty z anteny. Według rewelacji tabloidu stacja miała szukać dla niej partnera.

Teraz ona sama odniosła się do tych doniesień.

Przykro mi ukrócić tę zabawę, ale to na pewno nie ja -napisała na Instagramie.

24 czerwca wystartowało wakacyjne wydanie programu, które przez najbliższe tygodnie będzie emitowane w każdy weekend. W ciągu letnich miesięcy do grona prowadzących w formie zastępstwa dołączyli znani reporterzy: Gabi Drzewiecka, Robert Stockinger, Anna Senkara i Mateusz Hładki.