Trasa koncertowa "The Renaissance World Tour, z którą Beyonce właśnie objeżdża świat rozpoczęła się 10 maja a zakończy 27 września. Piosenkarkę można było zobaczyć już w Hiszpanii, Szwecji, Niemczech oraz Wielkiej Brytanii. W Polsce Beyonce wystąpi 27 i 28 czerwca na Stadionie Narodowym.

Reklama

Jej występy to zawsze spektakularne show, podczas którego nie brakuje widowiskowych występów tanecznych, rekwizytów a także przyciągających wzrok kreacji piosenkarki. Okazuje się, że podczas występów Beyonce przebiera się aż dziewięć razy. Jej koncerty to około 40 piosenek. Oprócz tych z najnowszej płyty, artystka wykonuje swoje największe hity.

Fani, którzy byli na jej koncertach skarżą się jednak na pewien szczegół. Okazuje się, że Beyonce podczas występów korzysta z olbrzymiego promptera, który stoi na przeciwko sceny. Wyświetlane są na nim teksty piosenek.

Dlaczego Beyonce trzeba przypominać teksty jej piosenek? [...] Napisała ich wiele, nigdy wcześniej nie widziałem czegoś takiego - pytał w sieci jeden z fanów, który był obecny na koncercie w Londynie.

Informator współpracujący z gwiazdą w rozmowie z "Daily Mail", że prompter jest po to, by gwiazda uniknęła ewentualnych wpadek.