Dwa lata temu na swoim Instagramie Kuba Wojewódzki zamieścił post, w którym napisał, że jego siostrzenica zdała maturę i szuka pracy w Warszawie.

Reklama

Uwaga! Moja siostrzenica, tegoroczna maturzystka poszukuje WRAZ ZE SWOIM CHŁOPAKIEM (też maturzysta) pracy w Warszawie. Gdyby ktoś coś... - napisał showman.

Najwyraźniej Kinga Kożuch, bo tak nazywa się siostrzenica Wojewódzkiego na stałe przeniosła się do Warszawy. Coraz częściej można spotkać ją na imprezach branżowych w towarzystwie rapera Wojtka Sokoła.

Plotki o tym, że hip-hopowiec od pewnego czasu spotyka się z młodszą od siebie o 25 lat ukochaną, wydają się być prawdą.

Jakiś czas temu para pochwaliła się wspólną podróżą do Amsterdamu. Na profilu Kingi można również znaleźć zdjęcia z USA, które robił Sokół.

Raper jeszcze do niedawna był związany z Kasią Porycką, która jest modelką i współtworzyła z nim markę odzieżową Prosto. Wcześniej był w długoletnim związku z piosenkarką Marysią Starostą. Para wspólnie występowała podczas koncertów i nagrała dwie płyty: "Czysta brudna prawda" (2011) oraz "Czarna biała magia" (2013).

Choć Sokół i Kinga oficjalnie nie potwierdzili, czy są parą, wszystko wskazuje na to, że coś ich łączy.