Nagranie księdza Michała Woźnickiego opublikowała w sieci na swoim Instagramie psychiatrka Maja Herman.

Duchowny w swoim kazaniu odnosi się do zmarłej w ubiegły czwartek piosenkarki Tiny Turner.

W ostatnich dniach na sąd boży poszła Tina Turner. Pan Jezus ją już sądzi. Jest albo w niebie, albo w piekle, albo w czyśćcu. Odpowie owa damulka 82 lata (...) za wszystkie swoje piosenki, w których, obdarzona wielkim talentem bożym, promowała typ kobiety, który jest typem przeciwnym czystości, skromności Matki Najświętszej. Jako stara baba potrafiła jeszcze w miniówkach występować z młodymi facetami, którzy przed nią na kolanach chodzili. Odpowie za to przed Bogiem, za nieczystość - słyszymy na nagraniu.

Reklama

Ksiądz Michał Woźnicki nazywany jest przez niektórych „katopatostreamerem”. W 2018 roku został wydalony z Towarzystwa Salezjanów a w 2022 roku eksmitowano go z mieszkania w domu zakonnym Towarzystwa Salezjańskiego, bo utworzył tam nielegalną kaplicę i odprawiał msze trydenckie. Obecnie swoje poglądy publikuje w sieci.

Tyle banałów w jednym miejscu... tak mało czasu... Chyba go boli najbardziej, że mężczyźni klękają przed kobietą. A wiadomo że należy klękać tylko przed... Ech... A potem się dziwią ze następuje kryzys wiary :/ - tym słowami Maja Herman skomentowała wypowiedź księdza.