W tym roku podczas Eurowizji reprezentowała nas Blanka z utworem "Solo". Co prawda zajęła dopiero 19. miejsce, ale jej piosenka podbija sieć w postaci memów, filmików z przerobionymi słowami a na Instagramie artystkę śledzi już ponad 213 tys. użytkowników.

Reklama

Wśród nagrań, które robią furorę w sieci jest to z udziałem tłumaczki języka migowego, która podczas finału Eurowizji 2023 migała piosenkę "Solo".

Nagranie po pięciu dniach miało 835,5 tys, odsłon. Internautom bardzo spodobało się to, jak tłumaczka BBC jest zaangażowana w swoją pracę. Podczas migania kolejnych słów, nie tylko wyraża je ekspresyjnie mimiką twarzy, ale też tańczy. To właśnie jej choreografia wzbudziła największe emocje.

Trwa ładowanie wpisu

"Pani tłumaczka zrobiła lepszy układ taneczny niż Blanka. Czemu nie można było tego wykorzystać od razu?! To byłby hit" - napisał jeden z nich.

Reklama

"Ona lepiej czuje vibe niż Blanka", "Ta pani wygrała i to aż cztery kolejne Eurowizje z rzędu", "Widać, że lubi swoją pracę i jeszcze się dobrze bawi" - komentowali inni.