Gwiazdy rodzimego show-biznesu coraz odważniej inwestują w nieruchomości. Ostatnio nabyciem inwestycji pod wynajem pochwaliła się Roksana Węgiel a Maciej Musiałowski zaprezentował na swoim Instagramie pałac, który kupił.

Reklama

Wśród polskich celebrytów nie brakuje również tych, którzy inwestują w domy i mieszkania poza granicami Polski. I tak Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan kupili nieruchomość w Tajlandii, tiktokerka Maria Jeleniewska zdecydowała się nabyć trzy apartamenty w Hiszpanii, a Robert Gawliński zakupił dom w Grecji. Natalia Siwiec zakotwiczyła na dobre w Tulum. Do grona tych, którzy spełnili swoje marzenia o domach w ulubionych miejscach za granicą, dołączyła także Kayah.

Zawsze marzyłam o domu w Wenecji! Czyż marzeń nie należy realizować??? A jakie wy macie najbardziej szalone marzenia, które głęboko wierzę - zrealizujecie. Napiszcie mi. Dziś jestem już w Katowicach i po koncercie z przyjemnością poczytam - napisała na swoim profilu na Instagramie.

Reklama

Poza wpisem Kayah zamieściła w sieci także serię zdjęć swojego nowego lokum. To dwupiętrowy dom, w którym króluje minimalizm i dosyć surowy wystrój. Dużo jest w nim drewnianych akcentów. Na fotografiach Kayah pozuje w salonie, przy ogromnym stole w jadalni oraz na urokliwym tarasie z widokiem. Na piętrze elementem, który zwraca uwagę jest przezroczysta podłoga.

Internauci nie kryli zachwytu.

Mega chata, pakuję walizki i jadę;Cudowny - taki z duszą; Jak pani pasuje ten piękny dom; Kosmos - pisali.