44-letni David Mayer de Rothschild jest brytyjskim poszukiwaczem przygód, ekologiem i spadkobiercą fortuny Rothschildów. Jego rodzina to potentaci w branży finansowej, ale sam David jest najbardziej znany przede wszystkim z działalności charytatywnej, a konkretnie z zaangażowania na rzecz ekologii. W przeszłości David Mayer de Rothschild wyprodukował też kilka filmów - m.in. poświęcony problemowi handlu dziećmi.

Reklama

Zagraniczne media, które donoszą, że Angelina i David już kilka razy byli widziani, jak spędzali czas w swoim towarzystwie, twierdzą, że to właśnie zbieżność chęć niesienia pomocy ludziom i światu jest jedną z tych rzeczy które łączą tych dwoje.

W informacjach o ich romantycznych spotkaniach zwrócono też uwagę na fizyczne podobieństwo milionera do byłego męża gwiazdy - Brada Pitta. Patrząc na Davida z większej odległości, można go podobno nawet pomylić z Pittem.

Angelina Jolie nie zabrała na razie głosu w sprawie. Nie potwierdziła domniemanego nowego związku, ani mu nie zaprzeczyła.

Zobaczcie zdjęcia, które zrobiono Angelinie i Davidowi.

Reklama