Kariera Piotra Stramowskiego ostatnio nabrała tempa. Aktor zagrał główną rolę w filmie "Pokusa" w reżyserii Marii Sadowskiej. Można go także oglądać w serialu "Bracia" emitowanym w stacji Polsat oraz programie "Twoja Twarz Brzmi Znajomo".

Reklama

Prywatnie aktor jest właśnie w trakcie rozwodu z Katarzyną Warnke, która jest matką jego córki. Niedawno pojawił się na salonach z nową partnerką, którą jest Natalia Krakowska, była scenarzystka oraz "neuromentorka" i specjalistka w zakresie "neurowellness" i "neuromagic".

Piotr nie daje o sobie zapomnieć i od czasu do czasu publikuje zdjęcia oraz filmiki na swoim Instagramie. Tym razem udostępnił post ze zdjęciem, na którym ma 20 lat. Stramowski przy okazji zachęcił internautów do częstszego uśmiechania się i radowania z życia.

Reklama

Miłego dnia Kochani i uśmiechajcie się ile wlezie!!! - nawet jeżeli wydaje się Wam, że nie ma ku temu powodu. Oczywiście jest ich nieskończona ilość, tylko czasami tego nie widzimy - czytamy.

Ja na przykład znalazłem to zdjęcie sprzed 20 lat i przypomniałem sobie, jak fajnie i beztrosko było być nastolatkiem. No i mordka się cieszy - napisał.

Fani nie szczędzili komplementów.

"Przystojniaczek już od młodego", "Widzę, że od zawsze byłeś ciachem", "Ideał od młodych lat" - pisali.