Choć z wykształcenia Aleksandra Kwaśniewska jest psychologiem, spełnia się zawodowo jako dziennikarka.

Jej "przygoda z mediami" trwa już wiele lat, a zaczęła się wtedy, gdy córka byłego prezydenta wzięła udział w "Tańcu z gwiazdami". Ola zaistniała jednak nie tylko jako celebrytka, ale przede wszystkim jako dziennikarka. Współpracowała m.in. z różnymi stacjami radiowymi, a także z TVN-em. Od 2021 roku Aleksandra Kwaśniewska była jedną z prowadzących "Miasto kobiet" na kanale TVN Style i może się poszczycić paroma sukcesami, które osiągnęła na planie programu. Całkiem niedawno dużo mówiło się o tym, że to właśnie w rozmowie z Olą Marcin Hakiel otworzył się i opowiedział o problemach w małżeństwie z Katarzyną Cichopek.

Reklama

Teraz jednak media branżowe - portal press.pl - informują, że gospodyniom programu nie przedłużono kontraktów, ponieważ format znika z anteny.

Stacja ma już pewne plany co dalszych losów Marzeny Rogalskiej, która również prowadziła "Miasto kobiet". Trwają prace nad nowym programem z jej udziałem. Rogalska będzie poznawała niezwykłe polskie rodziny.

O nowym angażu Aleksandry Kwaśniewskiej nie ma na razie żadnych informacji, a sama zainteresowana nie skomentowała sprawy.

Macie jakieś pomysły, co do tego, czym mogłaby się zająć Ola?