Na profilu Tauron Arena Kraków na Facebooku pojawiła się dziś informacja o tym, że trasa koncertowa, w ramach której miał odbyć się występ Bibera w Polsce, została odwołana.

Reklama

Justin Bieber początkowo miał wystąpić w Polsce 25 marca 2023 roku w TAURON Arena Kraków. W październiku ubiegłego roku zdecydował jednak o przełożeniu koncertów ze względów zdrowotnych - nie podając konkretnych terminów. Teraz management artysty poinformował, że planowana trasa JUSTICE WORLD TOUR w ogóle się nie odbędzie. Decyzja jest niezależna od Prestige MJM - organizatora koncertu w naszym obiekcie - napisano.

Jednocześnie poinformowano, że w sprawie zwrotów pieniędzy za bilety, należy się kontaktować z bileterią, w której wejściówki zostały zakupione.

Zawiedzeni fani artysty nie chcą wierzyć w to, że powodem decyzji o odwołaniu trasy koncertowej jest zdrowie artysty. Na profilach Tauron Areny Kraków i firmy Prestige MJM w mediach społecznościowych pojawiło się wiele wpisów, których autorzy twierdzą, że prawdziwym powodem, dla którego muzyk zrezygnował z występów, są problemy osobiste - konkretnie: te wynikające z wzajemnej niechęci pomiędzy jego żoną Hailey Bieber i byłą partnerką Seleną Gomez.

Media wielokrotnie pisały o tym, że żona Biebera ma problem z akcpetacją jego przeszłości miłosnej i wciąż widzi w jego byłej partnerce konkurentkę. Z tego powodu niemiło komentowała np. przybranie na wadze Seleny Gomez, co z kolei sprawiło, że została uznana za osobę siejącą nienawiść i straciła sympatię wielu fanów. To wszystko przekłada się podobno na sytuację zawodową i samopoczucie jej męża.

Wielbiciele talentu Justina uważają, że istnieje duże prawdopodobieństwo, że to właśnie to jest powodem odwołania jego trasy koncertowej.