Ralph Kaminski ostatnio bardzo intensywnie koncertuje. Jego występy związane są z promocją jego najnowszego albumu. Na scenie artysta nie tylko śpiewa, ale też dużo tańczy.

Wiele razy Ralph podkreślał, że jego występy to bardziej spektakle, niż typowe koncerty. Jego znakiem rozpoznawczym jest także interakcja ze słuchaczami.

Reklama

Tym razem ten element występów nie skończył się zbyt szczęśliwie. Piosenkarz podczas jednej z bardziej żywiołowych piosenek, zeskoczył ze schodka i…nabawił się kontuzji. Po koncercie potrzebował pomocy specjalistów, co uwiecznił i zrelacjonował na swoim Instagramie.

Okazało się, że muzykowi nie stało się nic poważnego i będzie mógł bez problemu kontynuować trasę.

Pani Emma mnie wczoraj uratowała. Dziękuję! W trakcie “Kosmicznych Energii” źle skoczyłem ze schodka barierki. Mam lekką kontuzję, ale Bal trwa dalej! Przed nami wieczór w Zawierciu — do zobaczenia wieczorem! - napisał pod zdjęciem, które zamieścił.

Wśród komentarzy, które znalazły się pod postem pojawił się ten autorstwa ratowniczki. Pani Emma zaleciła, by dbał o nogę, a w razie czego ponownie będzie mógł liczyć na jej pomoc.