Lokali gastronomicznych osób znanych z polskiego show-biznesu nie brakuje.

Nie wszyscy jednak organizują zabawę w ostatni dzień roku. Chętni na pewno nie pobawią się w "Nine's" Roberta Lewandowskiego, "Zalipiankach" Ewy Wachowicz, "Starym Domu" Piotra Adamczyka, "Cafe Podrygi" Macieja Musiała ani w "Pausie Włoskiej" Czesława Mozila.

Reklama

Do swojego lokalu "U Fukiera", który mieści się na Starym Mieście w Warszawie zaprasza Magda Gessler. Z okazji Sylwestra na gości czekają dwie opcje degustacyjne: normalna za 475 złotych oraz wegańska - za 325 złotych.

W gdyńskiej restauracji "Niewinni Czarodzieje Trzy Zero", która należy do Kuby Wojewódzkiego, odbędzie się "domówka u Kuby". Impreza przewidziana jest na na 100 osób. Goście zdegustują przystawkę, danie główne, deser, snaki na słodko i słono oraz kieliszek szampana na powitanie. Za taką kolację trzeba zapłacić 390 złotych.

Z kolei u Borysa Szyca w restauracji "Akademia" znajdującej się przy ulicy Różanej w Warszawie menu składa się z przystawki, zupy, dania głównego, deseru i kieliszka szampana. Koszt kolacji wynosi 390 zł za osobę plus 12,5 proc. serwisu kelnerskiego.

W znajdującej się w łódzkiej Manufakturze restauracji "Manuarte", której Agustin Egurrola jest dyrektorem artystycznym odbędzie się impreza w stylu kubańskim. Goście będą mogli zjeść przystawki, dania główne, przekąski i zupy, a także pobawić się przy muzyce latynoskiej. Wejściówka kosztuje 250 złotych od osoby.

W restauracji "Libero" Arkadiusza Milika, która znajduje się w Katowicach dostępny bufet z daniami na ciepło i zimno, w tym m.in.: poliki wieprzowe z sosem pieprzowym, łososia w ziołach z sosem cytrynowym, różne rodzaje tapas, nachosy z guacamole, włoskie sery i francuskie wędliny, sałatki i warzywa. Nie zabraknie tez koktajli serwowanych w barze przez barmanów. Wstęp to 400 złotych.