Maja Hyży będzie jedną z gwiazd, która wystąpi podczas "Sylwestra Marzeń z Dwójką".

Piosenkarka powoli przygotowuje się do ostatniej nocy w roku.

Jedna walizka jest już spakowana. Kreacje powoli się szykują. Wystąpię zarówno w sukni, jak i w kreacji przypominającej kombinezon. Będzie sexy, będzie się świecić i nie zabraknie złotych ozdób. Moje kreacje trochę ważą, ale mam nadzieję, że dam radę wejść na scenę z tym ciężarem - śmieje się Maja w rozmowie z dziennik.pl.

Zapytana o podsumowanie tego roku, stwierdziła, że działo się "zarówno muzycznie, jak i prywatnie".

Reklama

Zostałam mamą małego brzdąca i mam pokaźną gromadkę dzieci. I tak to moje ostatnie słowo w tej kwestii. Wszystko co chciałam, czego oczekiwałam w tej sferze życia, już mam. Jestem spełnioną mamą. Teraz chcę już tylko wychować te moje dzieci na cudowne i grzecznie - wyznała nam Maja.

Piosenkarka z byłym mężem Grzegorzem Hyżym ma synów bliźniaków - Wiktora i Alexandra, którzy przyszli na świat 28 lutego 2012 roku. Z Konradem Kozakiem ma zaś dwie córki - Antoninę (10 lipca 2020) oraz Zofię (7 lipca 2022).

Reklama

Maja przyznaje, że dzięki pomocy rodziny daje radę godzić obowiązki zawodowe z wychowywaniem swoich pociech.

Jestem dobrze zorganizowana. Chyba też dlatego, że ludzie naokoło mnie również są dobrze zorganizowani - mówi.

Pytana o to, jakie są jej dzieci, mówi, że najbardziej pocieszna jest dwuletnia Tosia.

Zaskakuje mnie swoją bystrością. Ma lekko ponad dwa lata a wie czego chce, ma swoje zdanie. Myślę, że bierze się to z tego, że mamy trójkę starszych dzieci, a ona wie, że nie może sobie pozwolić dmuchać w kaszę. Umie tupnąć nogą. Starsi też lubią jej dokuczać. Znam to z własnego doświadczenia, bo też mam siostrę - mówi Maja.