W finale 11.edycji "Top Model" po wygraną sięgnęła Klaudia Nieścior, której zarówno jury, jak i wielu widzów nie wróżyło sukcesu.

Reklama

Wśród osób, które nie widzą zwyciężczyni na wybiegach modowych jest także Anja Rubik.

Supermodelka podczas finałowego odcinka programu wyraziła wprost swoją opinię.

Muszę być brutalnie szczera, widzę cię jako influencerkę, aktorkę, osobę, która pracuje w telewizji, jednak nie widzę cię w świecie mody - powiedziała.

Reklama

Komentarz ten nie umknął uwadze internautów. Uznali go za mało empatyczny. Stwierdzili też, że mogła go zachować dla siebie.

Rubik zachowała się poniżej krytyki. Mogła powiedzieć cokolwiek, nawet rzucić jakąś konstruktywną krytyką, ale nie mówić dziewczynie w finale, że się nie nadaje na modelkę; Podwójnie mnie cieszy, [że Klaudia wygrała,] bo komentarz Rubik był totalnie przykry i mało wyważony jak na miejsce i czas; Jak można coś takiego mówić publicznie i nawet tego nie uzasadnić? Odebrała jej całą radość; Nawet jeśli Rubik miała rację, to nie trzeba tego powiedzieć na żywo w telewizji, bo to dziewczynie nie pomoże. Anja pokazała, że lubi zaznaczyć swoją pozycję - pisali.

Byli też tacy, którzy uznali, że Rubik ma rację i prawo do takiej opinii.

Rubik powinna siedzieć w jury, bo ma największe doświadczenie w tej branży, nie oszukujmy się; Bardzo dobrze powiedziała, Klaudia jest w finale tylko dzięki swojej charyzmie, bo modelki w niej nie widzę w ogóle - uznali.