Sanah to obecnie jedna z najpopularniejszych polskich piosenkarek. Jej hity takie jak "Szampan", czy "Ale jazz" mają rekordowe liczby odsłon w sieci.

Bilety na jej koncerty wyprzedawane są na pniu.

Już niebawem Sanah rusza z nową trasą koncertową. Występy zaplanowano m.in. w Warszawie, we Wrocławiu czy w Gdańsku.

Pół roku temu Sanah gościła Polskę na swojej Uczcie. Obfitość i wyjątkowość tych wydarzeń zaprocentowała niezaspokojonym głodem artystki i jej gości. Nie trzeba było więc czekać długo na euforyczną decyzję. Pora na poprawiny, a dokładniej BANKIET u Sanah. Jak to bywa na poprawinach, nogi zmęczone są od tańca, więc tym razem impreza będzie zasiadana. Nie zabraknie wytrawnej 50-osobowej orkiestry pod dyrekcją Przemysława Piotra oraz wykwintnego 30-osobowego chóru - piszą organizatorzy.

Reklama

Sama Sanah również reklamuje swoje występy.

Chór będzie wielki! Orkiestra przepiękna, dostojna. Dyrygent w pięknym fartuszku. Zaproszonych zapraszam do ubrania eleganckiego, jak na bankiet przystało, ojojoj. Klimat jaki zawsze mi się marzył: filharomoniowy!!! Proseko, wiadomka. Sanah, czyli ja, w bankietowej kiecy, takiej nie miałam jeszcze. Aranżacje eleganckie, jakich jeszcze nie było - mówi na nagraniu zamieszczonym w sieci.

Reklama

Niestety okazuje się, że wielu fanów odstraszyła cena biletów na jej koncerty. Zaczynają się od 359 złotych, a kończą się na 449 złotych.

Chciałam kupić dla córek, ale jak zobaczyłam ceny, to stwierdziłam, że odpuszczam - napisała jedna z nich.

Jak widzę, ile kosztują bilety na Sanah, to jednak nie żałuję ani jednej złotówki wydanej na Harry'ego Stylesa; Sanah i bilety za 450 złotych to dla mnie lekki śmiech, takie gwiazdy jak Coldplay albo nawet Ed Sheeran miały tańsze bilety na koncerty na Stadionie Narodowym; Szkoda, że te bilety na Sanah nie kosztują 1500 złotych - krytykuja inni.