Była na najlepszej drodze do muzycznej kariery. 64-letnia Ewa Śniady, która już w najbliższą sobotę wystąpi podczas Przesłuchań w Ciemno, swoją przygodę ze sceną zaczęła jako nastolatka.

Reklama

Drzwi do kariery otworzyło mi Policealne Studium Estradowe przy Estradzie Poznańskiej. W Studio Sztuki Estradowej uczyłam się ze znanymi w tej chwili nazwiskami - Małgorzatą Ostrowską, Wandą Kwietniewską, Grzegorzem Stróżniakiem. W trakcie trwania nauki dostałam propozycję pracy w chórku orkiestry Zbigniewa Górnego. W tym samym roku wyjechaliśmy na dwa festiwale - w Opolu i w Sopocie. Byłam na tej wielkiej scenie i to było wspaniałe… - wspominała uczestniczka trzeciej edycji "The Voice Senior".

Na wieść o tym, że Ewa Śniady śpiewała w chórze jednej z najpopularniejszych wówczas orkiestr w naszym kraju, trenerzy "The Voice Senior" nie kryli zaskoczenia.

Śpiewała pani chórki komuś z nas? - zapytała Alicja Majewska.

Reklama

Kiedyś pani Maryli. To było w Opolu w 79. roku - zdradziła Ewa Śniady.

Mnie? - odpowiedziała zaskoczona Maryla Rodowicz, co już teraz możecie zobaczyć w naszym wideo.

W trakcie rozmowy pani Ewa opowiedziała także, dlaczego na wiele lat porzuciła śpiew.

Ciągnęło mnie do kariery solowej na scenie, ale na jakiś czas odłożyłam te moje marzenia. Stworzyłam dom, urodziłam dzieci i to życie rodzinne przez ileś lat sprawiało mi ogromną przyjemność, także niczego nie żałuję - wyznała pani Ewa, której występ będziemy mogli zobaczyć w sobotnim odcinku muzycznego talent show o godzinie 20:00 w TVP2.