Kurdej-Szatan stała się rozpoznawalna właśnie dzięki roli "blondynki" w spotach tej sieci komórkowej.

Wiadomo już, że nie pojawi się w świątecznych spotach Play. Współpracę z aktorką zerwała także TVP.

Jak dowiedział się portal Pudelek.pl na tym raczej się nie skończy.

Reklama

Sieć Play mimo zapewnień, że nie zrezygnuje ze współpracy z Kurdej-Szatan, zamierza jednak definitywnie zakończyć tę współpracę.

Reklama

Play nie przedłuży kontraktu z Kurdej-Szatan. Czekają po prostu, aż skończy się ten, który teraz obowiązuje. W branży mówi się też, że w przyszłym roku nową kampanię będzie realizowała inna agencja reklamowa niż do tej pory. Agencje już składają Playowi oferty i propozycje jej odświeżenia. W nowej kampanii nie będzie już celebrytów typu Kurdej-Szatan czy Wojewódzki, postawią bardziej na prestiż, aktorów w stylu Gajosa i Fronczewskiego. Mają dosyć tego zamieszania i awantur, listów protestacyjnych od klientów, które otrzymują i które blokują im skrzynki - twierdzi informator portalu.

Informację o tym, że celebrytka ma zostać usunięta ze spotów reklamowych Play, potwierdził w rozmowie z Pudelkiem także jeden z pracowników firmy.

W dniu dzisiejszym wszyscy handlowcy sieci Play otrzymali informację o wycofaniu materiałów reklamowych i marketingowych z Panią Kurdej-Szatan. Zmiana ta następuje od grudnia bieżącego roku - powiedział.