Dziewczynka przyszła na świat 25 marca tego roku. Tuż po narodzinach Anny Klary Teodory prezes TVP podzielił się radosną nowiną ze światem, zamieszczając na Twitterze wpis, w którym podziękował lekarzom, Opatrzności oraz Łagiewnikom. Zapewnił też, że świetnie czuje się w roli ojca.

Reklama

Teraz przyszedł czas na chrzciny. Według "Faktu" uroczystość odbyła się w sobotę. Ceremonia miała miejsce w prywatnej kaplicy Domu Arcybiskupiego w Częstochowie o godzinie 16.30. Sakramentu dziewczynce udzielił arcybiskup Wacław Depo.

Anna Klara jest owocem naszej miłości i naszym małym cudem. Bardzo ją kochamy i chcieliśmy, by jak najszybciej otrzymała sakrament chrztu świętego. Rodzicielstwo to jedna z najważniejszych ról w naszym życiu - powiedziała gazecie Joanna Kurska.

Kim są rodzice chrzestni Anny Klary?

Ania jest wesołym i uroczym dzieckiem. Jest podobna do Jacka, skradła serce tatusiowi - przyznała.

Oprócz rodziców na uroczystości zjawili się m.in. syn Jacka Kurskiego oraz potomkowie Joanny Kurskiej z pierwszego małżeństwa. Nie zabrakło rzecz jasna rodziców chrzestnych, którymi zostali kuzynka prezesa TVP oraz Paweł Gajewski - producent i jeden ze współpracowników Kurskiego.

Tuż po chrzcinach Kurscy planowali wybrać się na Jasną Górę i zawierzyć całą rodzinę oraz najmłodszą pociechę Matce Boskiej.