Zbigniew Zamachowski i Monika Richardson pobrali się 3 maja 2014 roku. Niedługo mieli świętować 10. rocznicę związku.

Reklama

Ich związek był szeroko opisywany w mediach. Para sama chętnie opowiadała o swojej miłości.

Kilka tygodni temu aktor wyprowadził się z "klitki na Żoliborzu", bo tak Monika nazywała ich mieszkanie w tej dzielnicy.

Przeniósł się do swojej kawalerki, która czasem służyła mu za biuro i w której pomieszkiwał, gdy przechodził niedawno zakażenie koronawirusem.

Teraz, jak donosi "Fakt" aktor zabrał swoje rzeczy z domu na Żoliborzu.

Co na to Monika?

Wszystko miało miejsce w sobotnie przedpołudnie. Pod kamienicę podjechał Tom Malcolm (syn Moniki z drugiego małżeństwa), który pomógł ojczymowi zapakować jego graty.

Dziennikarka zapytana przez "Fakt" o zaistniałą sytuację odpowiedziała: Jest mi bardzo ciężko. Ale nie mogę i nie chcę o tym rozmawiać.

Dla obydwojga to już trzecie małżeństwo. Zbigniew Zamachowski, zanim ożenił się z Aleksandrą Justą, był mężem Anny Komornickiej. Monika Zamachowska natomiast była żoną Ricka Richardsona, amerykańskiego dziennikarza i podróżnika w latach 1995-2000. Po rozwodzie wyszła za mąż za byłego pilota Raf-u, Szkota Jamie'ego Malcolma z którym ma dwoje dzieci, Tomasza i Zofię. Zamachowski jest ojcem czworga dzieci - Marii, Antoniego, Tadeusza oraz Bronisławy.