Informując o rozstaniu Joanna Opozda napisała, że życzy byłemu chłopakowi wszystkiego najlepszego. Choć między słowami można wyczytać, że rozstanie nie nastąpiło w zgodzie.

Reklama

W odpowiedzi na liczne pytania od dziennikarzy i mediów chciałabym potwierdzić, że rozstaliśmy się z Antkiem. Antkowi szczerze życzę wszystkiego, co najlepsze. Mam nadzieję, że w nadchodzącym roku poukłada swoje sprawy. Ja też planuję skupić się na tym, co zawsze chciałam robić. Dlatego ograniczam social media. Do zobaczenia. Wszystkiego dobrego w Nowym Roku - napisała we wtorek po południu.

Ostatnie wspólne zdjęcie para pokazała trzy tygodnie temu. Od tamtego czasu nie milkły spekulacje, że para się rozstała.

Antek Królikowski po kilku dniach od momentu, gdy Joanna ogłosiła rozstanie, również skomentował sprawę.

Reklama

Rozstanie z Asią to nasza prywatna sprawa i nie chcę komentować tego w żaden sposób poza tym, że jestem wdzięczny Asi za te miesiące i dziękuję za wszystko. Proszę o uszanowanie naszej decyzji i nie wciąganie w to osób trzecich w tym i tak trudnym dla nas momencie... Niech ten nadchodzący rok 2021 pozytywnie nas wszystkich zaskoczy, czego sobie i Wam z całego serca życzę! - napisał na Instagramie.