Maria Dębska to prywatnie żona Marcina Bosaka, a zawodowo aktorka znana z takich filmów, jak "Zabawa, zabawa", czy "Cicha noc".

Reklama

Obydwoje tworzą udaną parę od trzech lat. W sierpniu tego roku wzięli ślub. Teraz aktorka postanowiła oddać swoją suknię ślubną na licytację.

Ten rok miał dla mnie jeden naprawdę jasny punkt i to właśnie jego fragment. To moja ślubna sukienka. Stworzyły ją ręce genialnego Macieja Zienia. Jedwabna organza, leciutka jak piórko, full wypas. Marcin Bosak uskuteczniał ze mną w niej taneczne podnoszenia i wygibasy bez żadnych trudności przez około 10 godzin. Są świadkowie. I dziś z okazji Świąt i nie tylko, chciałabym przekazać trochę dobrych mocy Kobiecie, której wprawdzie nie znam, ale która od miesięcy walczy ze złośliwym nowotworem piersi, dla siebie, dla swoich dwóch córek i męża i która potrzebuje wsparcia finansowego na nierefundowane leczenie onkologiczne w Niemczech - napisała.

Dodała, że bardzo chce, by pieniądze z jej sprzedaży, choć trochę pomogły chorej Agnieszce.

Reklama

Aukcja sukienki już ruszyła, może któraś z Was w jasnej przyszłości, która na pewno niedługo nadejdzie, kiedy wesela i imprezy będą możliwe, będzie chciała ją włożyć? Albo znacie kogoś, kto chciałby się w niej poprzechadzać między kuchnią a pokojem? Niech to choć w minimalnym stopniu pomoże w walce z chorobą Agnieszce. Ślijcie to dalej jeśli możecie, niech Instagram przyda się czasem na coś :) Ściskam Was świątecznie!! - dodała.