Emilia Komarnicka-Klynstra jest żoną Redbada Klynstry-Komarnickiego od 2017 roku. Para pobrała się w tajemnicy przed mediami, a w czerwcu 2018 roku na świat przyszedł ich pierwszy syn - Kosma.

Teraz aktorka po raz drugi została mamą. Radosną nowiną podzieliła się z fanami na Instagramie.

Reklama

Zamieściła tam zdjęcie całej rodziny. Widać na nim zarówno młodszego, jak i starszego syna.

Słowo "narodzenie" nabrało dla nas w tym roku wyjątkowego, wielowymiarowego znaczenia. Nasz drugi Syn spędził je z nami. W domu. To najpiękniejszy prezent świąteczny, jaki mogliśmy sobie wyobrazić. Nasze życzenia dla Ciebie spóźnione, ale z głębi serca płynące. Życzymy Ci zdrowia, bo ono podstawą dalszych życzeń, życzymy Ci wiary i nadziei, że wszystko, co się wydarza, ma głębszy sens i wreszcie życzymy Ci źródłowej, ogromnej miłości, bo to największa siła stwórcza - napisała aktorka.

Podobny wpis na swoim Instagramie zamieścił małżonek aktorki, czyli Redbad Klynstra-Komarnicki.

Jak na imię ma syn aktorki?

Teraz szczęśliwa mama zdradziła jak chłopiec ma na imię. Okazuje się, że postawiła na tradycję.

Najczęściej zadane przez Was pytanie, było o imię brata Kosmy... Otóż nasze drugie szczęście ma na imię - Tymoteusz. Nasz Teo! Właśnie szepnął mi do ucha, by Was pozdrowić - napisała Emilia Komarnicka-Klynstra.

Internauci sprawdzili, że imię pochodzi z języka greckiego i oznacza "tego, który czci Boga".

Niektórzy zauważyli, że w rzeczywistości "Teo" to skrót od imienia Teodor, a zdrobnieniem od Tymoteusza jest "Tymek". Emilia Komarnicka-Klynstra przyznała, że wie o tym, jednak "jej Tymoteusz to Teo".