Komenda już wcześniej zdradził, że chłopiec będzie miał na imię Filip.

Reklama

Kilka dni temu maluszek przyszedł na świat. Zdjęcia chłopca i jego mamy pojawiły się na facebookowym profilu "Medfemina - Centrum Zdrowia Kobiety".

To jedna z takich chwil, kiedy ze wzruszenia brakuje słów. Bo choć każdy rodzic czeka na swoje dziecko z równie wielką miłością, droga do tego Szczęścia nie zawsze jest taka sama. Pani Ani oraz Panu Tomaszowi Komendzie, któremu z przyczyn od niego niezależnych, 18 lat przyszło czekać na ukochane dziecko składamy najserdeczniejsze gratulacje z powodu narodzin synka! Mały Dżentelmen (na zdjęciu z mamą - Anią), który przyszedł na świat w szpitalu Medfemina, ma na imię Filip. Jest silnym, zdrowym chłopcem. Waży 3630g, ma 56 cm wzrostu i dostał od naszych neonatologów 10 punktów! - czytamy.

Dodatkowo do gratulacji dla Młodych Rodziców wszyscy tutaj trzymamy kciuki za to, aby walka o odszkodowanie zakończyła się pozytywnym dla Pana Tomasza Komendy rozstrzygnięciem, zanim przyjdzie na świat kolejny potomek, którego serdecznie Panu Tomaszowi życzymy - dodaje Medfemina.

Centrum informuje, że pobyt w szpitalu i poród był bezpłatny.

Jesteśmy dumni, że mogliśmy być wsparciem dla Pana Tomasza i Pani Ani, w tak ważnym dla nich momencie. Oczywiście poród oraz pobyt Pani Ani i Filipa w naszym szpitalu zrealizowaliśmy na zasadach pro bono po tym, jak z prośbą o pomoc zgłosiła się do nas fundacja należąca do Braci Collins, w której Tomasz pracuje - czytamy.