Donatanowi udało się wkurzyć wiele osób - feministki, mniejszości seksualne, katolików i ekologów. Jedna z największych afer z jego udziałem to klepnięcie w pośladek Edyty Górniak podczas konferencji prasowej w Opolu, za co otrzymał od divy siarczysty policzek. Teraz producent naraził się rodzicom.

Reklama

Z okazji Dnia Dziecka producent zamieścił na swoim profilu taki post:

Wszystkiego najlepszego z okazji Dnia Dziecka! Patrząc na dzisiejszą młodzież influenserów/tiktokerów jestem wdzięczny mojemu Ojcu że w niełatwych czasach mojego dzieciństwa znalazł chwilę by czasem zorganizować mi wychowawczy wpi**dol😎 Wiem...jestem boomer :)

Wypowiedź Donatana rozwścieczyła przeciwników stosowania przemocy wobec dzieci, którzy uznali, że jego słowa nie tylko bagatelizują ten problem, a wręcz pochwalają stosowanie takich metod wychowawczych:

Bardzo Ci współczuję. Tylko rodzic, który nie radzi sobie z wychowankiem biję dziecko. Jednocześnie oczekuje posłuszeństwa i szacunku. Czym to się różni od tresury Zwierząt w cyrku?

Nie no bicie dziecka jest takie wychowawcze 😍 po co nauczyć się jak rozmawiać z dzieckiem, pójść na warsztaty, dokształcić się w tym kierunku skoro można przyłożyć pasem 😊

Złóż życzenia dzieciom jednocześnie nawołując do przemocy wobec nich. Okej. 🤦🏻

Takie posty są usprawiedliwianiem bicia. Nie tylko dzieci ale każdego, kto nie stosuje się do naszych poleceń - żony, dziecka, rodziców. Żal.

Aleś się popisał. Rozumiem, że ten "wychowawczy wpi**dol" organizowany przez ojca wspominasz z sentymentem? No ale najważniejsze, że wyszedłeś na ludzi 😕 Cóż, można Ci tylko współczuć.

Mam nadzieję, że jak w życiu dorosłym coś Pan robi źle, to również dostaje wpi*rdol 😉 bo skoro przemoc wobec dziecka jest okej, to wobec dorosłego również, prawda?

Donatan tłumaczy się twierdząc, że pisząc o "wychowawczym wpi**dolu" miał na myśli nie bicie, a "dyscyplinę". Kiedy zaś dyskusja zaczęła się rozkręcać, napisał:

Mój post musiał trafić na jakieś forum delikatne, nagle pojawiło się masę wpisów atakujących mnie 😂 Społeczność internetowa widzi albo czarne albo białe :) Tak czy inaczej mam nadzieję że wszyscy dobrze się bawią w tej dyskusji :)