Olga Frycz pokazała córkę. Internauci skrytykowali dietę dziecka

| Aktualizacja:

Olga Frycz pokazał na Instagramie swoją córkę. Nikogo nie zdziwił fakt, że pokazuje jej twarz. O wiele więcej kontrowersji wzbudziło to, co zjada mała Helena.

wróć do artykułu
 • ~Geniiitaliusz
  (2019-09-26 09:32)
  Pani Olga ma rację sposób w jaki traktuje się zwierzęta nie tylko w ubojniach ale w wielu tysiącach innych miejsc w których ma miejsce TAK ZWANA produkcja zwierzęca to hańba dla ludzkości, hańba dla każdego i każdej z nas. Zwierzęta w szczególności ****** i krowy ale nie tylko są kawałkowane jeszcze zanim odejdą z tego świata (umrą a nie zdechną). W Chinach skóruje się zwierzęta futerkowe żywcem, tzn. obdziera się je ze skóry a następnie żyjącą istotę wrzuca na śmietnik gdzie zanim odejdzie, zanim odebrana zostanie jej jedyna rzecz, którą ma tzn życie przeżywa coś co jest tak przerażające, że z powodu szoku te zwierzęta umierają na zawał serca (na szczęście, bo przerażenie i ból związany z taką sytuacją jest nie do wyobrażenia). Rekiny łapie się na statki i odcina im płetwy dając następnie kopa żeby w słonej wodzie doszło do wykrwawienia i śmierci w mękach. Jak oglądam zdjęcia z takich incydentów odechciewa mi się żyć, autentycznie na kilka chwil umieram. Moje dzieci były odżywiane mięsem we wczesnych latach życia, później w oparciu o zdobytą wiedzę, nabieranie nowych doświadczeń i skrajnie skrupulatne podejście do smacznej, urozmaiconej diety wszyscy całą rodziną przestaliśmy się odżywiać pozostałościami żywych istot. Najgorsze jest to, że jako człowiek wierzący jestem zniesmaczony bezdusznym podejściem Kościoła do gehenny istot żywych.
 • ~Misio.,,,,,,,,,,,,...,.,,,,.,
  (2019-09-26 11:33)
  Jeżeli dziecko będzie karmione piersią do 7 -go roku życia , to nie musi jeść mięsa w tym stadium rozwoju.
 • ~Szkoda
  (2019-09-26 12:38)
  Brzydka i gupia
 • ~Aga
  (2019-09-26 12:43)
  Dla dobra dziecka rozstała się z partnerem "Na początku września Frycz poinformowała, że rozstaje się z ojcem Helenki. Wyjaśniła, że obydwoje podjęli tę decyzję w "zgodzie i zrozumieniu" ze względu na miłość, jaką obydwoje darzą Helenę DOBRA MIŁOŚĆ" ;)
 • ~Reda
  (2019-09-26 12:57)
  Niech się każdy zajmie swoją dietą i swoich dzieci. Nie skrzywdzi swojego dziecka jako matka.
 • ~Rozsądek
  (2019-09-26 13:09)
  Mam odmienne zdanie. Mam dwóch synów i jedzą mięso , rozwijają się bardzo dobrze bez otyłości . Jak trzeba to jedzą placki z cukinii , czy inne sałatki warzywne. I mają dobre wyniki zdrowia i wzorowe w szkole. Za to jedzą mało słodyczy , choć są w barku.
 • ~Minty
  (2019-09-26 14:12)
  Po co dawać obcym ludziom przyzwolenie na komentowanie najmniejszego aspektu swojego życia, łącznie z dietą dziecka?
 • ~Krzepki Harry
  (2019-09-27 10:52)
  Nie chcę nikomu psuć humoru, ale jajka to "prawie to samo" co mięso. Kury, którym z powodu wieku spada wydajność są po prostu likwidowane (zabijane).
 • ~Marta
  (2019-09-27 11:39)
  Najlepiej wychowuje się cudze dzieci 😂😂😂😂

Może zainteresować Cię też: