Były premier z zarzutami. Kazimierz M. nie płaci alimentów byłej żonie

"Były premier Kazimierz M. został wczoraj przesłuchany przez prokuraturę. W związku z niepłaceniem byłej żonie żonie Izabeli Olchowicz- Marcinkiewicz alimentów, polityk usłyszał zarzut", informuje Se.pl.

wróć do artykułu
  • ~Coco
    (2019-07-06 06:32)
    Najlepsza lekcja dla zakochanych odyńców; po godach - jasne spojrzenie, choc Izunia to jednak rzeczywistość na dłuuuugie lata...
  • ~MKoro
    (2019-07-06 07:14)
    Albo mamy durne prawo, albo mamy durny sąd. W normalnych warunkach alimenty na żonę powinny być zasądzane wyłącznie wtedy, kiedy kobieta ma znaczny stopień niepełnosprawności. Isobel ma znaczny stopień pazerności - a to nie to samo.
  • ~Facet🎩
    (2019-07-06 07:22)
    Zakochany , erotycznie zafascynowany , zareczony, zaslubiny, ach co to byl za slub, a potem, po jakims czasie, jednak rozczarowany, potem rozwiedziony, alimenty. Chopy, no i po co wam to? Po co sie zenic? Ja tego nie zrobie!
  • ~Sokular
    (2019-07-06 08:14)
    Żal patrzeć i dziwne na jakiej podstawie aż tak wysokie alimenty temida jej przyznała??????w majestacie prawa cwaniaczka wykorzystała słabość polityka.Nie zasłużył aż na to i ma słabego obrońcę.Kazimierzu warto weryfikować wysokość,apelować nie dawać się aż tak wykorzystywać......
  • ~meg
    (2019-07-06 12:13)
    Tak to jest jak się zadrze z PiSem. Tylu samców nie płaci alimentów. Nie tylko na żonę, ale na własne dzieci i nikt ich nie ściga. A tego pana mają już na widelcu.
  • ~Rita
    (2019-07-06 13:22)
    Baby sa podłe.zeby tylko faceta i gotować
  • ~Anna
    (2019-07-06 13:31)
    Pani O.dobrze wie ,że Pan Kaz ma duuużo forsy i go prześladuje,była z nim pare lat i wie że może ciągnąc.Nie żal mi P.Kaza ,bo mój Kaz mąż tak,tak Kaz też forsiaty wyliczał mnie w małżeństwie z każdego grosza .i zabierał mnie jeszcze emeryturę ,już nie mówię o znęcaniu..
  • ~żałosna kobieta
    (2019-07-06 14:17)
    A co, ta jego "była żona" to jakaś kaleka i nie może na siebie pracować? Pewnie może, że HEJ!, ale Marcinkiewicza złapała jako dojną krowę...
  • ~Drfranek
    (2019-07-06 15:23)
    Ochydne babol żeruje i prześladuje zadzczutego starszego po prawdziwe pana Nasze prawo jest bezwzględne To ochydna babą powinna się wziąć za robotę
  • ~prawo i PO sprawiedliwości
    (2019-07-06 18:11)
    Cóż, wpadł. Mówią, "nawet k. się płaci". W tym przypadku może to być bolesne. Trochę szkoda chłopa, miał taki rarytas w jej kroku, takie ciało. A tu masz babo placek. Kaziu, pan Bóg grzechy wybacza, ale głupoty to nie. Szkoda, taka fajna dzioucha, szkoda... teraz jakiś mocny ze sceny politycznej ją zgospodarował. Sprawa nie do wygrania.
  • ~Ojej, co się nawyrabiało.
    (2019-07-06 18:24)
    Jak powiedział Wałęsa, bierzcie wszytko w swoje ręce. Ano wziął. Jest dorosły.
  • ~starzec31
    (2019-07-07 18:14)
    No i po co było się żenić, jak na byłego premiera to nie było mądre!!
  • ~#luk
    (2019-07-07 23:17)
    Kaziu, cyknij im 100 zlotych za pokwitowaniem, rejestr dluznikow to male piwo, a jak nawet umrzesz to zostawisz im dlugi.
  • ~Facet🎩
    (2019-07-08 07:26)
    A nie wiedzialo cialo co bralo? No to sie po rozwodzie dowiedzialo. Po co sie zenic? Na Zachodzie tez jest tak, zwlaszcza w USA , tam faceci po rozwodzie musza nieraz horendalne sumy placic. Dlatego wielu sie nie zeni, albo podpisuja oboje kontrakt o podziale majatku, czyli nietykalnosci wlasnego, no i nic sie nie stanie. Tam mniej naiwnych, tam malo kto wierzy , ze " az do smierci" !

Może zainteresować Cię też: