"Mam teraz piękny okres w życiu i czuję się naprawdę szczęśliwa" - powiedziała "Faktowi" piosenkarka, która wręcz tryska energią i promienieje jak nigdy. Nikt z jej znajomych nie ma wątpliwości, że złe chwile Marta ma już za sobą. "Dawno nie widziałam jej takiej kwitnącej i uśmiechniętej. Wygląda naprawdę ślicznie, aż miło patrzeć" - przyznała bliska znajoma Marty. "Pierwszy raz od dawna widzę ją tak mocno stojącą po ziemi" - wtóruje jej przyjaciółka gwiazdy.

Reklama

Nie ma się czemu dziwić, bo Mandaryna odnalazła wreszcie prawdziwą miłość - pisze bulwarówka. Piosenkarka od pół roku związana jest z Michałem Szatkowskim, nauczycielem WF-u z Oleśnicy. "Jestem teraz bardzo zapracowana, ale nie narzekam, bo we wszystkim mogę liczyć na wsparcie Michała" - przyznaje "Faktowi" szczęśliwa Marta.

Najwyraźniej nowe uczucie i wsparcie ukochanego dało Marcie siłę, by z artystki stać się prawdziwą bizneswoman. Para poznała się pod koniec wakacji 2007 roku, a już we wrześniu Marta otworzyła swoją pierwszą szkołę tańca w Mińsku Mazowieckim. Od tamtej pory powstały już trzy kolejne - w Oleśnicy, Kraśniku i Skierniewicach.

Michał nie odstępuje Mandaryny na krok i pomaga jej jak tylko może. Już jutro jego miłość wyrusza ze swoimi podopiecznymi na taneczny obóz w góry. Michał oczywiście będzie przy niej.