AP / JOEL RYAN
Reklama

Według gazety 27-letni Harry jest "kompletnie zauroczony" piękną blondynką, poznaną przed dwoma laty. Ostatnio zrobiło się koło niej miejsce, ponieważ przed dwoma miesiącami rozstała się z narzeczonym Davidem Gandym.

W ostatnich dwóch tygodniach Harry'ego i King widziano razem nocnym barze. Śpiewali przeboje Adele i Jaya-Z, ale wyszli osobno. Para poznała się w 2010 r. w klubie polo w podlondyńskim Surrey, ale ma wspólnych znajomych.

- Romans jest dopiero na wczesnym etapie, ale już teraz widać, że Harry jest kompletnie zauroczony - cytuje gazeta swoje źródło.

Kuzynka księcia Harry'ego Zara Phillips (która po matce księżniczce Annie jest zapaloną sportsmenką i jeździ konno) przyjaźni się z inną piosenkarką "The Saturdays" Uną Healey.

Książę Harry przez kilka lat chodził z Chelsy Davy, ale od pewnego czasu nie ma regularnej partnerki. W ub. miesiącu skarżył się w wywiadzie prasowym, że jemu, pochodzącemu z rodziny królewskiej, trudno znaleźć miłość.

W odpowiedzi otrzymał wiele ofert. Do skrytych marzeń pod jego adresem przyznała się m.in. piosenkarka i modelka Cheryl Cole z zespołu "Girls Aloud".