Wielu artystów noc z 31 grudnia na 1 stycznia spędzi bardzo pracowicie. Będą występowali na koncertach i imprezach sylwestrowych. Takie plany mają na pewno Maryla Rodowicz, Kayah czy Monika Brodka.

Reklama

Ale nie wszyscy pozostają w kraju. Na przykład Marcin Tyszka, fotograf i juror "Top Model" wybiera się do Indii i właśnie tam powita 2012 rok. Tyszka przygotowuje sesję dla indyjskiego "Vogue".

Newspix / TEODOR KLEPCZYNSKI

Kazik Staszewski zaś ma zamiar polecieć do Stanów Zjednoczonych, ale jak donosi portal Pudelek.pl, nie chce lecieć LOT-em. Podobno boi się, że nie doleci. Na miejscu muzyka nie mielibyśmy takich obaw - w listopadzie kapitan Wrona udowodnił, że polski pilot wyląduje w każdych warunkach i na każdym sprzęcie.

Media
Reklama

Modelka Joanna Horodyńska już od świąt bawi w Dubaju. Pojechała tam z przyjaciółmi i rodziną, a przed wyjazdem powiedziała, że spędzi nieco czasu w komiksowej scenerii tego pięknego kraju.

Jak informowaliśmy klika dni temu, Iza Miko noworocznego szampana wypije w Meksyku. Jak widać egzotyka nadal rządzi wśród znanych i lubianych Polaków, a zasobność portfela ułatwia wybór miejsca na sylwestrowe szaleństwo.

A piękna Patricia Kazaadi zapowiedziała, że sylwestra spędzi w... piżamie i będzie po prostu odpoczywała! Jak donoszą media, podobny pomysł na tę wyjątkową noc ma większość rodaków.